Piłkarz Klasy Okręgowej XIV i XV kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali czternastą i piętnastą kolejkę  w sezonie 2017/2018. Po piętnastu kolejkach na czele klasyfikacji nadal Tomziński Cezary z Olimpii Truskolasy. Za nim Jura Adrian z Warty Mstów, Malczewski Przemysław z LZS Mrzygłód i Pasieka Tomasz z KS Panki. Na piątym miejscu Glafik Krzysztof z Orła Babienica-Psary. Wyróżniono kolejnych 10 nowych zawodników a w sumie już 115 piłkarzy.
Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników i czołówkę klasyfikacji po piętnastu kolejkach.

Zawodnicy wyróżnieni przez szkoleniowców
w XIV kolejce rozgrywek Klasy Okręgowej – Football Factory

1. Papaj Konrad Sparta Szczekociny 1
2. Mrowiec Łukasz MLKS Woźniki 1
3. Młynek Adam Orzeł Babienica – Psary 1
4. Chęciński Kacper Victoria Częstochowa 1
5. Lachowski Sebastian Orzeł Kiedrzyn 1
6. Bogucki Andrzej Warta Mstów 1
7. Bik Mateuszj Zieloni Żarki 1
8. Klyta Karol Warta Kamieńskie Młyny 1
9. Kiwacz Marcin Lotnik Kościelec 1
10. Skoczylas Konrad Pogoń Kamyk 1
11. Załucki Michał Stradom-AJD Częstochowa 1
12. Wypych Tomasz Gmina Kłomnice 1
13. Malczewski Przemysław LZS Mrzygłód 1
14. Tomziński Cezary Olimpia Truskolasy 1
15. Korzeniec Kamil Płomień Częstochowa 1
16. Pasieka Tomasz KS Panki 1
17. Rokosa Jacek Amator Golce 1
18. Brdąkała Marek Jedność Boronów 1

Zawodnicy wyróżnieni przez szkoleniowców
w XV kolejce rozgrywek Klasy Okręgowej – Football Factory

1. Papaj Konrad Sparta Szczekociny 1
2. Miś Łukasz MLKS Woźniki 1
3. Glafik Krzysztof Orzeł Babienica – Psary 1
4. Gawron Łukasz Victoria Częstochowa 1
5. Kuczera Karol Orzeł Kiedrzyn 1
6. Jura Adrian Warta Mstów 1
7. Gliński Bartosz Zieloni Żarki 1
8. Golda Sebastian Warta Kamieńskie Młyny 1
9. Gawron Michał Lotnik Kościelec 1
10. Bednarek Alex Pogoń Kamyk 1
11. Nabiałek Dawid Stradom-AJD Częstochowa 1
12. Ogończyk Michał Gmina Kłomnice 1
13. Malczewski Przemysław LZS Mrzygłód 1
14. Tomziński Cezary Olimpia Truskolasy 1
15. Sterczewski Adrian Płomień Częstochowa 1
16. Pasieka Tomasz KS Panki 1
17. Rokosa Jacek Amator Golce 1
18. Gadecki Arnold Jedność Boronów 1

Czołówka klasyfikacji po XV kolejce

  1. Tomziński Cezary Olimpia Truskolasy 12
  2. Jura Adrian Warta Mstów  9
Malczewski Przemysław LZS Mrzygłód  9
Pasieka Tomasz KS Panki  9
  5. Glafik Krzysztof Orzeł Babienica-Psary  7
  6. Paliga Radosław MLKS Woźniki  6
Ściebura Piotr Pogoń Kamyk  6
Kiwacz Marcin Lotnik Kościelec  6
Gliński Bartosz Zieloni Żarki  6
Golda Sebastian Warta Kamieńskie Młyny  6
Papaj Konrad Sparta Szczekociny  6
 12. Wróblewski Michał Pogoń Kamyk  5
Kędzierski Grzegorz Płomień Kuźnica Marianowa  5
Korbel Kamil Victoria Częstochowa  5
Woldan Przemysław Amator Golce  5
Brezdeniuk Maksym Warta Kamieńskie Młyny  5
Kudryś Adrian Stradom-AJD Częstochowa  5
Bogucki Andrzej Warta Mstów  5
Rokosa Jacek Amator Golce  5
 20. Dorożyński Artur Jedność Boronów  4
Kotas Damian Lotnik Kościelec  4
Prusko Piotr LZS Mrzygłód  4
Wypych Tomasz Gmina Kłomnice  4
Gadecki Arnold Jedność Boronów  4
Nabiałek Dawid Stradom-AJD Częstochowa  4
Drożdżowski Piotr Sparta Szczekociny  3
Szymczyk Bartłomiej Gmina Kłomnice  3
Gawron Łukasz Victoria Częstochowa  3