Wykaz sędziów

UPRAWNIENIA SĘDZIÓW OKS CZĘSTOCHOWA

na sezon JESIEŃ 2018

III LIGA

  1. KOWALCZYK Robert

ASYSTENT GRUPA I Śląskiego ZPN

  1. BARAŃSKI Tomasz
  2. TOBOREK Michał

IV LIGA

  1. KUBAN Paweł
  2. MALINOWSKI Lech

KLASA OKRĘGOWA

  1. BARCZYK Jakub
  2. DANA Sergiusz
  3. FISZER Witold
  4. GAWIN Artur
  5. KLIMAS Michał
  6. KNOP Krzysztof
  7. KUC Bartosz
  8. LUDWIKOWSKI Łukasz
  9. MAKLES Artur
  10. MALINOWSKI Mateusz
  11. MIKOŁAJCZYK Konrad
  12. PĘCZEK Dariusz
  13. PITNER Marcel
  14. POLACZEK Przemysław
  15. PRAUZA Dariusz
  16. PURGAL Piotr
  17. SIEROCIŃSKI Konrad
  18. SIKORA Oskar
  19. SKOCZYLAS Piotr
  20. SOBIERAJSKI Marcin
  21. STĘPIEŃ Jacek
  22. STRYJNIAK Mateusz
  23. TERLICKI Paweł
  24. TOBOREK Stanisław
  25. ZROŚLAK Piotr

KLASA „A”

  1. BARTELT Andrzej
  2. CZERWIEC Łukasz
  3. CYBULSKI Michał
  4. GLIN Krzysztof
  5. KISIEL Patryk – do zaliczenia test teoretyczny
  6. KOMAŃSKI Mariusz
  7. KOŚCIELNIAK Damian
  8. KOWALCZYK Marcin
  9. LEWANDOWSKI Bogusław
  10. MIARKA Marcin
  11. MORZYK Tomasz
  12. NOWIŃSKI Rafał
  13. PODKARCZEMNY Jacek
  14. PAZERA Marcin

POZOSTAŁE KLASY ROZGRYWKOWE

  1. ANZORGE Damian

  2. BAŁCHANOWSKI Jakub

  3. BARCZYK Mikołaj

  4. BATOR Marcin

  5. BĘDKOWSKI Leszek

  6. BIAŁAS Augustyn

  7. BUDZOWSKI Edward

  8. CAŁUSIŃSKI Kamil

  9. CHWASTEK Krystian

  10. CYBULSKI Adrian

  11. CYGAN FILIP

  12. DĄBROWSKI Zenon

  13. DROŻDŻYŃSKI Piotr

  14. DRÓŻDŻ Błażej

  15. DUDEK Mateusz – po zaliczeniu testu teoretycznego

  16. GRZESIK Michał – po zaliczeniu testu interwałowego

  17. HENEL Bartosz

  18. IGNATOWICZ Jakub  – po zaliczeniu testu interwałowego

  19. JABŁOŃSKI Łukasz – po zaliczeniu testu teoretycznego

  20. JANIK Łukasz

  21. JANKOWSKI Sławomir

  22. JARCZOK Dawid

  23. JARCZOK Patryk

  24. JASIŃSKI Daniel

  25. JUSZCZYK Piotr

  26. KACZMARZYK Ewelina – po zaliczeniu testu Coopera i teoretycznego

  27. KIERAT Krzysztof

  28. KOTYL Paulina

  29. LIGUS Dawid

  30. LIPNICKI Jakub

  31. LUPA Roman – po zaliczeniu testu teoretycznego

  32. MALINOWSKI Maciej

  33. MALINOWSKI Wiktor

  34. MATYJA Piotr

  35. MERENDA Piotr

  36. MICHALSKI Mateusz

  37. MINIAK Małgorzata  – po zaliczeniu testu Coopera

  38. PROKOP Andrzej

  39. SIL Konrad

  40. SOSNOWSKI Jakub – po zaliczeniu testu Coopera i teoretycznego

  41. SKUZA Piotr – po zaliczeniu testu teoretycznego

  42. SZCZYPIOR Marek

  43. SZEWCZYK Dariusz  – po zaliczeniu testu interwałowego

  44. ŚWIERCZYŃSKI Krzysztof – po zaliczeniu testu Coopera i teoretycznego

  45. WALCZAK Marcin

  46. WASILEWSKI Michał

  47. WESOŁOWSKI Marcin– po zaliczeniu testu Coopera

  48. WIREŃSKI Norbert

  49. ZROŚLAK Michał

WYŁĄCZNIE ROZGRYWKI MŁODZIEŻOWE

  1. DANA Tadeusz
  2. REMBIELAK Roman
  3. SURMA Zenon
  4. WALCZAK Zbigniew – po zaliczeniu testu teoretycznego

Ten wpis został utworzony przez sekretarzWS, on o i umieszczony w Wykaz sędziów. Komentarze zostały wyłączone.