Lista klubów, które złożyły deklaracje rozliczania delegacji sędziowskich runda jesień 2019′

Poniżej lista Klubów które złożyły do CzOZPN deklarację dot. rozliczania delegacji sędziowskich w rundzie jesiennej 2019′

Przypominam wszystkim sędziom, że przyjmowane są rachunki tylko i wyłącznie Klubów podanych niżej:

 

KLASA OKRĘGOWA

  1. AMATOR GOLCE
  2. GMINA KŁOMNICE
  3. GROM Cykarzew
  4. LISWARTA KRZEPICE
  5. OLIMPIA TRUSKOLASY
  6. LKS ZIELONI Żarki
  7. PANKI
  8. PIAST PRZYRÓW
  9. POGOŃ KAMYK
  10. STRADOM CZĘSTOCHOWA
  11. UNIA KALETY
  12. UNIA Rędziny
  13. WARTA MSTÓW

KLASA A

  1. AJAKS Częstochowa
  2. BIAŁA GWIAZDA Krasice
  3. BŁĘKITNI Libidza
  4. CZARNI Starcza
  5. GROM Miedźno
  6. JURA Niegowa
  7. KOTOWICE
  8. KMICIC Kruszyna
  9. LISWARTA Popów
  10. LOT Konopiska
  11. LOTNIK Kościelec
  12. MRZYGŁÓD
  13. NAPRZÓD Ostrowy
  14. OLIMPIA Huta Stara
  15. OKSZA Łobodno
  16. ORKAN Rzerzęczyce
  17. ORZEŁ Kiedrzyn
  18. PILICA Koniecpol
  19. PŁOMIEŃ Czarny Las
  20. SOKÓŁ Olsztyn
  21. SOKÓŁ Wręczyca
  22. SPARTA Nowa Wieś
  23. SPARTA Szczekociny
  24. UNIA Masłońskie
  25. ZŁOTY Potok
  26. KS START Soborzyce

Klasa B

  1. DĄBROWIANKA Dąbrowa Zielona
  2. GROM Poczesna
  3. ISKRA Mokrzesz
  4. JUNIOR Szarlejka
  5. LELOVIA Lelów
  6. MAŁA PANEW Cynków
  7. MARATON Waleńczów
  8. METAL Rzeki Wielkie
  9. ORLIK Blachownia
  10. ORŁY Kusięta
  11. PIAST Lubojna
  12. PŁOMIEŃ Borowe
  13. PŁOMIEŃ Częstochowa
  14. PŁOMIEŃ Lgota Mała
  15. POLONIA-UNIA Widzów
  16. WARTA Myszków
  17. ZNICZ Kłobuck ( Klasa B, gr I;  III Liga Wojewódzka C1, gr 2; III Liga Wojewódzka D2, gr 2; I Liga Okręgowa E1, gr III; Żak F1, gr IV)

 

  1. AKADEMIA SPORTU Garnek
  2. AKADEMIA SPORTOWA Lubliniec
  3. JURAJSKIE WILKI Częstochowa
  4. FAIR PLAY Koziegłowy
  5. UKS Beniaminek
  6. UKS RAKÓW Częstochowa
  7. SKRA Częstochowa 
  8. STOWARZYSZENIE SPORTOWA Częstochowa

Ten wpis został utworzony przez sekretariat, on o i umieszczony w Aktualności. Komentarze zostały wyłączone.