Najnowsze wiadomości


Obowiązkowe Szkolenie ze Śląska poniedziałek godz.17

Szkolenie dla Sędziów III , IV Ligi , Kadry , Obserwatorów i Asystentów Szczebla Centralnego, sędziów klasy Okręgowej , rzeczywistych do awansu oraz sędziów próbnych.

poniedziałek 7 maja   godz. 17

w ZESPOLE SZKÓŁ im.W.SZYMBORSKIEJ w Częstochowie ul. Jagiellońska 141 (obok salonu Forda)

Czytaj całość

Komunikat 5/2018 Wydziału Gier CzOZPN

Wydział Gier Częstochowskiego OZPN przedstawia komunikat nr 5/2018.

komunikat nr 5/2018

 

Czytaj całość

Komunikat nr 20 Wydziału Dyscypliny CzOZPN

Wydział Dyscypliny Częstochowskiego OZPN przedstawia komunikat nr 20.

KOMUNIKAT nr 20

Czytaj całość

Kartki do opłaty Kluby Okręgu i Podokręgu

Przypominamy o opłacie za kartki przed rozpoczęciem meczu  następującym Klubom Okręgu i  Podokręgu Częstochowa:

1. Zieloni Żarki 18.04.2018 Bartosz Gliński 9zk 150zł
2. Sokół Wręczyca 21.04.2018 Eryk Dziwiński 6zk 80zł
3. Płomień Czarny Las 21.04.2018 Sebastian Bieniek 3zl 50zł
4. Junior Szarlejka 21.04.2018 Konrad Korzekwa 3zl 50zł
5. Warta Zawada 15.04.2018 Mariusz Bugaj 3zk 40zł
6. Polonia Unia Widzów 21.04.2018 Klaudiusz Kmiecik 3zk 40zł
7. Iskra Mokrzesz 22.04.2018 Kordian Bekus 3zk 40zł
8. Orły Kusięta 22.04.2018 Piotr Łuszczyński 3zk 40zł

Przypominam , że  kartki należy opłacić przed meczem ( do piątku )  i przysłać potwierdzenie e- mailem na czestozpn@o2.pl

 

Sekretarz Cz.OZPN

Magdalena Zimoń

Czytaj całość

Informacja – biuro nieczynne

logoInformujemy , że w dniu 30.04.2018r. biuro Okręgu i Podokręgu będzie nieczynne!

Czytaj całość

Terminarze Klasy B grupa I i II – 3 runda

Wydział Gier Częstochowskiego OZPN przedstawia terminarze 3 rundy rozgrywek w częstochowskiej Klasie B – grupa I i II.

Klasa B grupa I – 3 runda

Klasa B grupa II – 3 runda

 

Czytaj całość

Lista Klubów opłacających mecze sędziowskie na rundę wiosenną 2018′

Poniżej lista Klubów które opłaciły mecze na rundę wiosenną 2018 ‘ , lista zaktualizowana na dzień 20.04.2018r.
Przypominam wszystkim sędziom że przyjmowane są rachunki tylko i wyłącznie Klubów podanych niżej:

  1. Panki
  2. Zieloni Żarki
  3. Beniaminek
  4. Maraton Waleńczów
  5. Warta Mstów
  6. Gmina Kłomnice
  7. Orzeł Kiedrzyn
  8. Płomień Częstochowa
  9. Jura Niegowa
  10. Kotowice
  11. Pilica Koniecpol
  12. Lot Konopiska
  13. Płomień Lgota Mała
  14. Olimpia Truskolasy
  15. Ajaks Częstochowa
  16. Piast Przyrów
  17. Mrzygłód
  18. Sokół Wręczyca
  19. Liswarta Popów
  20. Olimpia Huta Stara
  21. Metal Rzeki Wielkie
  22. Grom Cykarzew
  23. Junior Szarlejka
  24. Sparta Nowa Wieś
  25. Grom Miedźno
  26. Orlik Blachownia
  27. Złoty Potok
  28. ISD-AJD Cz-wa
  29. Lelovia
  30. Błękitni Libidza
  31. Mała Panew Cynków
  32. Kmicic Kruszyna
  33. Sparta Lubliniec
  34. Czarni Starcza
  35. Sokół Olsztyn
  36. Unia Masłońskie
  37. Liswarta Krzepice
  38. Płomień Przystajń
  39. Sparta Szczekociny
  40. Naprzód Ostrowy
  41. Unia Rędziny
  42. Fair Play Koziegłowy
  43. Orkan Rzrzęczyce
  44. Biała Gwiazda Krasice
  45. Grom Poczesna
  46. Polonia Unia Widzów
  47. Iskra Mokrzesz
  48. Jurajskie Wilki
  49. Orły Kusięta
  50. UKS Raków Cz-wa
  51. Znicz Kłobuck
  52. Pogoń Kamyk
  53. Lotnik Kościelec
  54. Stradom Cz-wa
  55. Skra Częstochowa
  56. Stowarzyszenia Sportowa Częstochowa
  57. Akademia Sportu Przystajń-Kłobuck
  58. Płomien Borowe
  59. Amator Golce
  60. Karczewice
  61. Oksza Łobodno
  62. Dąbrowianka

 

 

Sekretarz Cz.OZPN

Magdalena Zimoń

Czytaj całość