Najnowsze wiadomości


Opłaty startowe które należy dołączyć do wniosków w Extranecie

Informuję , że do załączonych wniosków o uprawnienia oraz transfery w EXTRANECIE należy podpiąć potwierdzenie wszystkich opłat tj.

Startowa:

Klasa Okręgowa 1500zł

Klasa A 1000zł

Klasa B 800zł

Przy wpłacie do LZS startowa jednorazowo jest obniżana o 400zł

Junior starszy i młodszy 300zł

Składka członkowska na 2017rr. 120zł

Uprawnienie seniorzy 15zł , juniorzy 8zł

Pozostałe Klasy bez opłat

Przy transferach również musi być dołączona wpłata na rzecz Cz.OZPN

Można skontaktować się z biurem tj. Magdaleną Zimoń w celu wyliczenia opłat i wystawienia faktury.

 

 

Czytaj całość

Dokumenty niezbędne do uprawnień zawodników

Wydział Gier przedstawia dokumenty niezbędne do uprawnień zawodników do rozgrywek na sezon 2017/2018. Przypominamy, że dokument „oświadczenie do uprawnień” MUSI zostać dołączone w formie elektronicznej do listy zgłoszeń tworzonej w systemie EXTRANET. Ponadto przypominamy, że dokument „Zgoda na grę zawodnika 15 lat w drużynie seniorów oraz zawodnika w wyższej klasie wiekowej” musi również zostać dołączony do zawodnika w systemie EXTRANET.

Czytaj całość

Terminarze rozgrywek Klasy Okręgowej, Klasy A oraz Klasy B

Wydział Gier udostępnia terminarze Klasy Okręgowej, Klasy A oraz Klasy B na rundę jesienną sezonu 2017/2018. Przypominamy, że jedyne aktualne terminarze znajdują się w systemie Extranet!!!!

Terminarz Klasa Okregowka jesień 2017/2018

Terminarz_Klasa_A_gr_I_jesien_2017_2018

Terminarz_Klasa_A_gr_II_jesien_2017_2018

Terminarz_Klasa_B_gr_I_runda_1_2017_2018

Terminarz_Klasa_B_gr_I_runda_2_2017_2018

Terminarz_Klasa_B_gr_I_runda_3_2017_2018

Terminarz_Klasa_B_gr_II_runda_1_2017_2018

Terminarz_Klasa_B_gr_II_runda_2_2017_2018

Terminarz_Klasa_B_gr_II_runda_3_2017_2018

Czytaj całość

Puchar Polski 2017/2018 – runda wstępna

Wydział Gier przedstawia terminarz Pucharu Polski 2017/2018, zestaw par rundy wstępnej oraz całą drabinkę rozgrywek:

Runda   wstępna  – 12/13 .08.2017 godz.17:00

I   runda     –    23.08.2017 godz.16:30

II  runda     –   06 .09.2017 godz.16:30

III  runda   –    04.10.2017 godz.16:00

½  finału     –    wiosna 2018

Finał           –    wiosna 2018

gospodarz goście data
Mecz nr  4 ZNICZ KŁOBUCK LISWARTA POPÓW 12.08.2017. godz. 17:00
Mecz  nr  6 START  SOBORZYCE OKSZA ŁOBODNO 12.08.2017. godz. 17:00 
Mecz  nr  8 AJAKS  CZĘSTOCHOWA SIEDLEC DUŻY –GNIAZDÓW 12.08.2017. godz. 17:00
Mecz  nr  12 MARATON WALEŃCZÓW LISWARTA KRZEPICE 12.08.2017. godz. 17:00
Mecz  nr  19 OKS CZĘSTOCHOWA KAMIENICA POLSKA 12.08.2017. godz. 17:00
Mecz  nr  21 NAPRZÓD OSTROWY GROM MIEDŹNO 12.08.2017. godz. 17:00
Mecz  nr  25 JURA W NIEGOWIE OLIMPIA HUTA STARA 12.08.2017. godz. 17:00
Mecz  nr  27 ORŁY KUSIĘTA KMICIC KRUSZNA 12.08.2017. godz. 17:00 – mecz w Kruszynie
Mecz  nr  29 MAŁA PANEW CYNKÓW CZARNI STARCZA 12.08.2017. godz. 17:00 mecz w Starczy
Mecz  nr  31 ALKAS ALEKSANDRIA SOKÓŁ OLSZTYN 12.08.2017. godz. 17:00

Drabinka_PP_2017_2018

 

Czytaj całość

Kartki do opłaty Okręgu i Podokręgu

Kartki do opłaty:

Przypominamy Klubom o kartkach do opłaty przez rozpoczęciem rozgrywek !  Kartki które zostały opłacone w piątek lub przed meczem przelewem –  należy przesłać potwierdzenie wpłaty przed rozgrywkami  na czestozpn@o2.pl ponieważ pieniądze otrzymujemy w poniedziałek.

 

20.11.2016r. – Klasa Okręgowa – Płomień Częstochowa – Sebastian Korzeniec -3 ż.k – 60 zł

17.06.2017r. – Klasa Okręgowa – Gmina Kłomnice – Przemysław Misiewicz – 6 ż.k -90 zł

24.06.2017r. – Klasa Okręgowa – Victoria Częstochowa –  Wojciech Marczyk –  9 ż.k – 150 zł

24.06.2017r. – Klasa Okręgowa – Warta Mstów – Marcin Tyfel – 9 ż.k – 150 zł

24.06.2017r. – Klasa Okręgowa – Warta Mstów – Michał Kowalczyk  – 6 ż.k – 90 zł

24.06.2017r. – Klasa Okręgowa – Sieraków Śląski – Martin Brzezina– 3 ż.k – 60 zł

24.06.2017r. – Klasa A – Sparta Nowa Wieś –– Karol Kuś – 3 ż.k – 50 zł

24.06.2017r. – Klasa A – Sparta Nowa Wieś –– Dawid Turek – 3 ż.k – 50 zł

17.06.2017r. – Klasa A – Znicz Kłobuck  – Mariusz Pawelec – 6 ż.k – 80 zł

17.06.2017r. – Klasa A – Jura Niegowa – Albin Gimel  – 3 ż.k – 50 zł

18.06.2017r. – Klasa B – Grom Poczesna – Bartosz Kaźmierczak – 6 ż.k – 60 zł

 

 

Sekretarz CzOZPN

Magdalena Zimoń

 

Czytaj całość

EGZAMIN POPRAWKOWY DLA SĘDZIÓW 28 , 29 sierpień

Egzamin poprawkowy biegowy odbędzie się
28.08.2017  godz. 17
Stadion CKS Budowlani ul.Dąbrowskiego

Informujemy, iż sędziowie próbni, którzy nie zaliczą testu zostaną skreśleni z listy.
Proponuje brać się do „roboty” i trenować !!!

Egzamin teoretyczny pisemny poprawkowy odbędzie się 29 sierpnia po spotkaniu plenarnym.

Czytaj całość

Plenarki oraz Terminy Szkoleń Kadr OKS

SPOTKANIA PLENARNE (Hala Częstochowa) ul. Żużlowa
godz. 17
29 sierpień
26 wrzesień
31 październik
28 listopad

Terminy Szkoleń
Runda Jesienna 2017

Zajęcia odbywać się będą w ZESPOLE SZKÓŁ im.W.SZYMBORSKIEJ w Częstochowie ul. Jagiellońska 141 (obok salonu Forda) o godz. 17.00

Kadra

Kierownik: Władysław Popczyk –  popczykw@op.pl

11 wrzesień ; 16 październik ; 13 listopad

Próbni

Kierownik: Lech Malinowski– lechmalinowski@wp.pl

18 wrzesień ; 23 październik ; 20 listopad

Grupa I

Kierownik: Dariusz Pęczek – d.peczek@wp.pl

po zebraniach plenarnych

Czytaj całość