Najnowsze wiadomości


Informacja Wydziału Gier Okręgu Częstochowa

czozpnWydział Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Częstochowie informuje, że w związku z wycofaniem się z rozgrywek Juniorów Młodszych drużyny PIAST PRZYRÓW jest wolne miejsce w w/w rozgrywkach. Drużyny zainteresowane zgłoszeniem drużyny do udziału w rozgrywkach Juniorów Młodszych proszone są o kontakt z Przewodniczącym Wydziału Gier kol. Michałem Weżgowcem pod numerem telefonu 515037276.

Czytaj całość

Nowy numer telefonu OBSADOWEGO

Wydział Sędziowski Częstochowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej informuje o zmianie numeru telefonu do kol. Pawła Kubana odpowiedzialnego za ustalanie obsady na zawody. Nowy numer telefonu to: 512665401.

Czytaj całość

Zmiany w rozliczaniu deklaracji sędziowskich

Podczas zebrania Klubów Częstochowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w dniu 1.02.2013 roku ustalono, że od rundy wiosennej sezonu 2012/2013 delegacje sędziowskie będą rozliczane przez CzOZPN.

Czytaj całość

Komunikat Wydziału Gier Okręgu Częstochowa

Wydział Gier Częstochowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej informuje o ustaleniu ostatecznej wersji terminarza  Klasy Okręgowej w rundzie wiosennej sezonu 2012/2013. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce ROZGRYWKI.

Czytaj całość

Uchwała nr I/37 z dnia 16 stycznia 2013 roku Zarządu PZPN

Uchwała nr I/37 z dnia 16 stycznia 2013 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie zakończenia produkcji elektronicznych kart identyfikacyjnych dla zawodników

Na podstawie art. 36 § 1 pkt 23) Statutu PZPN postanawia się, co następuje:

  1. W związku z podjęciem decyzji o zakończeniu produkcji elektronicznych kart identyfikacyjnych dla Zawodników traci moc Uchwała nr VI/79 z dnia 19 kwietnia 2011 roku Zarządu PZPN w sprawie zasad dotyczących rejestracji zawodników w systemie Extranet PZPN oraz wydawania elektronicznych kart identyfikacyjnych, w części dotyczącej produkcji kart dla zawodników, którzy ukończyli 16 rok życia.
  2. Upoważnia się Komisję ds. Piłkarstwa Amatorskiego i Młodzieżowego do niezwłocznego opracowania w porozumieniu z Departamentem Rozgrywek Krajowych PZPN, założeń oraz procedury tego przedsięwzięcia, uwzględniających interesy wojewódzkich związków piłki nożnej, klubów oraz zawodników.
  3. Dotychczas wydane karty zachowują ważność i zgodnie z Uchwałą VI/79 z dnia 19 kwietnia 2011 roku Zarządu PZPN na ich podstawie można potwierdzać tożsamość zawodników.
  4. Realizację przedmiotowej Uchwały powierza się Sekretarzowi Generalnemu PZPN.
  5. Niniejsza Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

 

 Prezes PZPN Zbigniew Boniek

Czytaj całość

Nowe przepisy gry w piłkę nożną.

Zarząd WS CzOZPN informuję, że nowe przepisy są do odebrania w siedzibie związku przy ul.Wolności 21c w każdy wtorek od godz. 17. Cena: 20 zł

Czytaj całość

Wykaz sędziów

Wykaz uprawnień sędziów głównych na sezon 2016/2017

  1. Kotyl Paulina I liga kobiet
  2. Kowalczyk Robert III liga
  3. Kuban Paweł IV liga

 

Klasa Okręgowa

  1. Barański Tomasz O
  2. Barczyk Jakub                                                          O
  3. Borek Bartosz                                                              O
  4. Białek Piotr O
  5. Dana Sergiusz O
  6. Fiszer Witold (Lubliniec) O
  7. Gawin Artur (Lubliniec) O
  8. Knop Krzysztof (Lubliniec) O
  9. Komański Mariusz O
  10. Kuczera Karol O
  11. Ludwikowski Łukasz O
  12. Makles Artur (Lubliniec) O
  13. Malinowski Lech O
  14. Malinowski Mateusz O
  15. Nowiński Marek (Lubliniec) O
  16. Pęczek Dariusz O
  17. Prauza Dariusz O
  18. Sierociński Konrad O
  19. Sikora Oskar  O
  20. Skoczylas Piotr                                                              O
  21. Sobierajski Marcin O
  22. Stępień Jacek O
  23. Stryjniak Mateusz O
  24. Szecówka Łukasz O
  25. Terlicki Paweł O
  26. Toborek Michał O
  27. Zakaszewski Dominik (Lubliniec) O
  28. Zroślak Piotr O

 

Klasa A

  1. Adamczyk Tomasz A
  2. Anzorge Damian A
  3. Bartelt Andrzej                                                A
  4. Bator Marcin A
  5. Będkowski Leszek A
  6. Cieślik Marcin A
  7. Cybulski Michał A
  8. Cyran Kamil A
  9. Dąbrowski Zenon A
  10. Drożdżyński Piotr A
  11. Dróżdż Błażej A
  12. Jarczok Dawid A
  13. Kisiel Patryk A
  14. Klimas Michał A
  15. Konecki Sławomir A
  16. Kuc Bartosz A
  17. Mikołajczyk Konrad A
  18. Morzyk Tomasz A
  19. Nowiński Rafał A
  20. Pazera Marcin A
  21. Piekarz Damian A
  22. Prubant Michał A
  23. Radkowski Damian A
  24. Rozpondek Sebastian A
  25. Skuza Piotr A
  26. Szereniewicz Dariusz A
  27. Świerczyński Krzysztof A
  28. Toborek Stanisław A
  29. Wasilewski Michał A
  30. Wolak Arkadiusz A
  31. Zroślak Michał A

 

Klasa B

  1. Barański Rafał B
  2. Barański Sławomir B
  3. Bąk Katarzyna B
  4. Brzozowicz Adam B
  5. Brzozowicz Arkadiusz B
  6. Całusiński Kamil B
  7. Cybulski Adrian                                                          B
  8. Dąbrowski Janusz B
  9. Gliński Krzysztof                               B
  10. Henel Bartosz B
  11. Jabłoński Łukasz B
  12. Janik Łukasz B
  13. Jankowski Sławomir B
  14. Lewandowski Bogusław B
  15. Łągiewka Mateusz B
  16. Matyja Piotr B
  17. Merenda Piotr B
  18. Michalak Mateusz B
  19. Pijor Krzysztof B
  20. Pluta Jakub B
  21. Podkarczemny Jacek B
  22. Prokop Andrzej B
  23. Purgal Piotr B
  24. Sieradzki Piotr B
  25. Sil Konrad B
  26. Sosnowski Jakub B
  27. Szczypior Marek B
  28. Tkacz Patrycja B
  29. Walczak Marcin B
  30. Wojtasiński Michał B
  31. Wroński Szymon B
  32. Zalewski Marian B
  33. Żelezik Zdzisław B

 

Klasa Grupy Młodzieżowe

  1. Białas Augustyn
  2. Budzowski Edward
  3. Dana Tadeusz
  4. Iskra Sławomir
  5. Kulij Jan
  6. Leśniak Tadeusz
  7. Rembielak Roman
  8. Surma Zenon
  9. Wawrzak Wacław
Czytaj całość