Najnowsze wiadomości


LICENCJE TRENERSKIE

Wydział Szkolenia Częstochowskiego O.Z.P.N. informuje, że od dnia 01.09.2017r. godz. 15.00 w siedzibie związku ul.Kopernika 10/12 do odbioru będą licencje przez niżej wymienionych trenerów:

  1. BARTŁOMIEJCZYK SŁAWOMIR – LICENCJA PZPN A
  2. BEKUS SŁAWOMIR – PZPN A
  3. BODZIACHOWSKI WŁODZIMIERZ – PZPN B
  4. FURMANEK MACIEJ – PZPN A
  5. KRZYCZMANIK MARIAN – UEFA B
  6. KUCZERA RAFAŁ – PZPN A
  7. MINKINA ARTUR – PZPN A
  8. NOWAK MARCIN – PZPN A
  9. OGRODNICZEK ROBERT – PZPN B
  10. PASIEKA ADRIAN – PZPN B
  11. PAWŁOWSKI MAREK – PZPN A
  12. SEJFRYD WŁODZIMIERZ – EFA B
  13. SIWY CEZARY – UEFA B
  14. STEFAŃSKI ŁUKASZ – PZPN B
  15. SZCZERBAK ADAM – PZPN B
  16. SZYMCZAK TOMASZ – UEFA B
  17. WILK KONRAD – PZPN B

UWAGA:

  1. Decyzją Komisji Licencyjnej swoją licencję można odebrać po przedłożeniu kopii dowodu wpłaty na konto Śląskiego Z.P.N. lub przesłaniu skanu dowodu wpłaty na adres e-mail: msieja@onet.eu
Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej IV kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali czwartą kolejkę  w sezonie 2017/2018. Po czterech kolejkach na czele klasyfikacji dalej Malczewski Przemysław z LKS Mrzygłód, który wyróżnił się w każdej dotychczasowej kolejce sezonu i prezentuje wysoka formę na początku sezonu. Za liderem piątka zawodników: Woldan Przemysław, Tomziński Cezary, Glafik Krzysztof, Bogucki Andrzej, Kędzierski Grzegorz. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników i czołówkę klasyfikacji po czterech kolejkach.
Czytaj całość

Junior Starszy oraz Junior Młodszy – ryczałty

Ryczałty na Juniorze Starszym oraz Młodszym obowiązujące w rozgrywkach organizowanych przez CzOZPN
sędzia główny : 80 zł ; sędziowie asystenci: 70 zł (tabelka:Juniorzy Podokręgu)

Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej III kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali trzecią kolejkę w sezonie 2017/2018. Po trzech kolejkach na czele klasyfikacji jest Malczewski Przemysław z LKS Mrzygłód, który wyróżnił się w każdej dotychczasowej kolejce sezonu. Za liderem są: Woldan Przemysław, Tomziński Cezary, Golda Sebastian, Glafik Krzysztof, Teodorczyk Mateusz, Bogucki Andrzej, Wróblewski Michał, Kędzierski Grzegorz, Gadecki Arnold, którzy zostali wyróżnieni w dwóch meczach. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników i czołówkę klasyfikacji.

Czytaj całość

Nagrody Prezydenta Miasta Częstochowy za działalność w organizacjach pozarządowych

Wydział Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Częstochowy informuję, iż rozpoczęto nabór wniosków do Nagrody Prezydenta Miasta Częstochowy za działalność w organizacjach pozarządowych. Szczegóły dotyczące procedury naboru oraz wzór wniosku o przyznanie nagrody dostępne są w poniższym linku:

http://ngo.czestochowa.pl/page/520,aktualnosci.html?id=9382

Proszę o zapoznanie się z zasadami zgłoszeń do nominacji i ewentualne zgłoszenia kandydatur. Szczegółowych informacji w powyższej sprawie udzielają pracownicy Referatu Ekonomii Społecznej w Wydziale Polityki Społecznej (ul. Focha 19/21, tel./34/ 3707-493).

Czytaj całość


Piłkarz Klasy Okręgowej II kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali drugą kolejkę  w sezonie 2017/2018. Po dwóch kolejkach na czele klasyfikacji jest czterech zawodników : Woldan Przemysław, Tomziński Cezary, Malczewski Przemysław i Golda Sebastian, którzy zostali wyróżnieni w obu kolejkach. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników.

Czytaj całość

Terminarze na rundę jesienną sezonu 2017/2018

KLASA OKRĘGOWA

Terminarz Klasa Okregowka jesień 2017/2018

KLASA A

Terminarz_Klasa_A_gr_I_jesien_2017_2018

Terminarz_Klasa_A_gr_II_jesien_2017_2018

KLASA B

Terminarz_Klasa_B_gr_I_runda_1_2017_2018

Terminarz_Klasa_B_gr_I_runda_2_2017_2018

Terminarz_Klasa_B_gr_I_runda_3_2017_2018

Terminarz_Klasa_B_gr_II_runda_1_2017_2018

Terminarz_Klasa_B_gr_II_runda_2_2017_2018

Terminarz_Klasa_B_gr_II_runda_3_2017_2018

JUNIOR STARSZY A1

jesien_terminarz_junior_starszy_2017_2018

JUNIOR MŁODSZY B1

jesien_terminarz_junior_mlodszy_III_LIGA_JM_2017_2018

jesien_terminarz_junior_mlodszy_OLJM_gr_I_2017_2018

jesien_terminarz_junior_mlodszy_OLJM_gr_II_2017_2018

TRAMPKARZ C1

III_Liga_Slaska_Trampkarz_C1_jesien_2017

Okregowa_Liga_Trampkarzy_C1_jesien_2017

TRAMPKARZ C2

III_Liga_Slaska_Trampkarz_C2_jesien_2017

Okregowa_Liga_Trampkarzy_C2_jesien_2017

MŁODZIK D1

III_Liga_Slaska_Mlodzik_D1_jesien_2017

Liga_Okregowa_grupa_I_Mlodzik_D1_jesien_2017

Liga_Okregowa_grupa_II_Mlodzik_D1_jesien_2017

MŁODZIK D2

III_Liga_Slaska_Mlodzik_D2_jesien_2017

Liga_Okregowa_grupa_I_Mlodzik_D2_jesien_2017

Liga_Okregowa_grupa_II_Mlodzik_D2_jesien_2017

Liga_Okregowa_grupa_III_Mlodzik_D2_jesien_2017

ORLIK E1

I_Liga_Orlik_E1_jesien_2017
Orlik_E1_grupa_I_jesien_2017
Orlik_E1_grupa_II_jesien_2017
Orlik_E1_grupa_III_jesien_2017
Orlik_E1_grupa_IV_jesien_2017

ORLIK E2

Orlik_E2_grupa_I_jesien_2017
Orlik_E2_grupa_II_jesien_2017
Orlik_E2_grupa_III_jesien_2017
Orlik_E2_grupa_IV_jesien_2017

Czytaj całość