Piłkarz Klasy Okręgowej XIII kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali trzynastą kolejkę  w sezonie 2017/2018. Po trzynastu kolejkach na czele klasyfikacji nadal Tomziński Cezary z Olimpii Truskolasy, znów punktował i teraz wyprzedza  Jurę Adriana z Warty Mstów. Na trzeciej pozycji Malczewski Przemysław z LZS Mrzygłód i Pasieka Tomasz z KS Panki. Wyróżniono kolejnych 9 nowych zawodników a w sumie już 105 piłkarzy.
Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników i czołówkę klasyfikacji po trzynastu kolejkach.

Zawodnicy wyróżnieni przez szkoleniowców
w XIII kolejce rozgrywek Klasy Okręgowej – Football Factory

1. Sułkiewicz Sebastian Sparta Szczekociny 1
2. Najder Wiktor MLKS Woźniki 1
3. Cyl Dawid Orzeł Babienica – Psary 1
4. Nowakowski Jakub Victoria Częstochowa 1
5. Nowak Michał Orzeł Kiedrzyn 1
6. Jura Adrian Warta Mstów 1
7. Konieczko Maciej Zieloni Żarki 1
8. Golda Sebastian Warta Kamieńskie Młyny 1
9. Kiwacz Marcin Lotnik Kościelec 1
10. Bednarek Alex Pogoń Kamyk 1
11. Kudryś Adrian Stradom-AJD Częstochowa 1
12. Szymczyk Bartłomiej Gmina Kłomnice 1
13. Szczepaniak Robert LZS Mrzygłód 1
14. Tomziński Cezary Olimpia Truskolasy 1
15. Gierczak Dawid Płomień Częstochowa 1
16. Pasieka Tomasz KS Panki 1
17. Chajduś Patryk Amator Golce 1
18. Brdąkała Marek Jedność Boronów 1

Czołówka klasyfikacji po XIII kolejce

  1. Tomziński Cezary Olimpia Truskolasy 10
  2. Jura Adrian Warta Mstów  8
  3. Malczewski Przemysław LZS Mrzygłód  7
Pasieka Tomasz KS Panki  7
  5. Glafik Krzysztof Orzeł Babienica-Psary  6
Paliga Radosław MLKS Woźniki  6
Ściebura Piotr Pogoń Kamyk  6
  8. Gliński Bartosz Zieloni Żarki  5
Wróblewski Michał Pogoń Kamyk  5
Kędzierski Grzegorz Płomień Kuźnica Marianowa  5
Korbel Kamil Victoria Częstochowa  5
Woldan Przemysław Amator Golce  5
Brezdeniuk Maksym Warta Kamieńskie Młyny  5
Golda Sebastian Warta Kamieńskie Młyny  5
Kiwacz Marcin Lotnik Kościelec  5
Kudryś Adrian Stradom-AJD Częstochowa  5
 17. Bogucki Andrzej Warta Mstów  4
Dorożyński Artur Jedność Boronów  4
Kotas Damian Lotnik Kościelec  4
Prusko Piotr LZS Mrzygłód  4
Papaj Konrad Sparta Szczekociny  4
 22. Gadecki Arnold Jedność Boronów  3
Nabiałek Dawid Stradom-AJD Częstochowa  3
Wypych Tomasz Gmina Kłomnice  3
Drożdżowski Piotr Sparta Szczekociny  3
Rokosa Jacek Amator Golce  3
Szymczyk Bartłomiej Gmina Kłomnice  3