Piłkarz Klasy Okręgowej XII kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali dwunastą kolejkę  w sezonie 2017/2018. Po dwunastu kolejkach na czele klasyfikacji nadal Tomziński Cezary z Olimpii Truskolasy, który zwiększył przewagę nad goniącymi go zawodnikami. Za liderem Malczewski Przemysław z LZS Mrzygłód i Adrian Jura z Warty Mstów. Wyróżniono kolejnych 4 nowych zawodników a w sumie już 96 piłkarzy.

Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników i czołówkę klasyfikacji po dwunastu kolejkach.

Zawodnicy wyróżnieni przez szkoleniowców
w XII kolejce rozgrywek Klasy Okręgowej – Football Factory

1. Papaj Konrad Sparta Szczekociny 1
2. Paliga Radosław MLKS Woźniki 1
3. Żmuda Marcin Orzeł Babienica – Psary 1
4. Gawron Łukasz Victoria Częstochowa 1
5. Pasieka Adrian Orzeł Kiedrzyn 1
6. Jura Adrian Warta Mstów 1
7. Niedbała Mateusz Zieloni Żarki 1
8. Brezdeniuk Maksym Warta Kamieńskie Młyny 1
9. Kotas Damian Lotnik Kościelec 1
10. Ściebura Piotr Pogoń Kamyk 1
11. Kudryś Adrian Stradom-AJD Częstochowa 1
12. Gonera Kordian Gmina Kłomnice 1
13. Prusko Piotr LZS Mrzygłód 1
14. Tomziński Cezary Olimpia Truskolasy 1
15. Ignatowicz Jakub Płomień Częstochowa 1
16. Kowalczyk Szymon KS Panki 1
17. Woldan Przemysław Amator Golce 1
18. Sier Piotr Jedność Boronów 1

Czołówka klasyfikacji po XII kolejce

  1. Tomziński Cezary Olimpia Truskolasy  9
  2. Malczewski Przemysław LZS Mrzygłód  7
Jura Adrian Warta Mstów  7
  4. Glafik Krzysztof Orzeł Babienica-Psary  6
Pasieka Tomasz KS Panki  6
Paliga Radosław MLKS Woźniki  6
Ściebura Piotr Pogoń Kamyk  6
  8. Gliński Bartosz Zieloni Żarki  5
Wróblewski Michał Pogoń Kamyk  5
Kędzierski Grzegorz Płomień Kuźnica Marianowa  5
Korbel Kamil Victoria Częstochowa  5
Woldan Przemysław Amator Golce  5
Brezdeniuk Maksym Warta Kamieńskie Młyny  5
 14. Golda Sebastian Warta Kamieńskie Młyny  4
Bogucki Andrzej Warta Mstów  4
Kiwacz Marcin Lotnik Kościelec  4
Dorożyński Artur Jedność Boronów  4
 18. Kotas Damian Lotnik Kościelec  3
Kudryś Adrian Stradom-AJD Częstochowa  3
Prusko Piotr LZS Mrzygłód  3
Papaj Konrad Sparta Szczekociny  3
 22. Gadecki Arnold Jedność Boronów  3
Nabiałek Dawid Stradom-AJD Częstochowa  3
Wypych Tomasz Gmina Kłomnice  3
Drożdżowski Piotr Sparta Szczekociny  3
Rokosa Jacek Amator Golce  3