Piłkarz Klasy Okręgowej XI kolejka


W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali jedenastą kolejkę  w sezonie 2017/2018. Po jedenastu kolejkach na czele klasyfikacji nadal Tomziński Cezary z Olimpii Truskolasy. Za liderem Malczewski Przemysław z LZS Mrzygłód, a kolejni zawodnicy to : Glafik Krzysztof, Jura Adrian, Pasieka Tomasz. Wyróżniono kolejnych 7 nowych zawodników a w sumie już 92 piłkarzy.
Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników i czołówkę klasyfikacji po jedenastu kolejkach.

Zawodnicy wyróżnieni przez szkoleniowców
w XI kolejce rozgrywek Klasy Okręgowej – Football Factory

1. Gała Piotr Sparta Szczekociny 1
2. Mrowiec Mateusz MLKS Woźniki 1
3. Młynek Adam Orzeł Babienica – Psary 1
4. Korbel Kamil Victoria Częstochowa 1
5. Ryś Kornel Orzeł Kiedrzyn 1
6. Jura Adrian Warta Mstów 1
7. Stańczyk Tomasz Zieloni Żarki 1
8. Brezdeniuk Maksym Warta Kamieńskie Młyny 1
9. Chobot Mateusz Lotnik Kościelec 1
10. Ściebura Piotr Pogoń Kamyk 1
11. Dul Damian Stradom-AJD Częstochowa 1
12. Gonera Kordian Gmina Kłomnice 1
13. Malczewski Przemysław LZS Mrzygłód 1
14. Tomziński Cezary Olimpia Truskolasy 1
15. Kępka Mateusz Płomień Częstochowa 1
16. Pasieka Tomasz KS Panki 1
17. Rokosa Jacek Amator Golce 1
18. Dorożyński Artur Jedność Boronów 1

Czołówka klasyfikacji po XI kolejce

  1. Tomziński Cezary Olimpia Truskolasy  8
  2. Malczewski Przemysław LZS Mrzygłód  7
  3. Glafik Krzysztof Orzeł Babienica-Psary  6
Jura Adrian Warta Mstów  6
Pasieka Tomasz KS Panki  6
  6. Paliga Radosław MLKS Woźniki  5
Gliński Bartosz Zieloni Żarki  5
Wróblewski Michał Pogoń Kamyk  5
Kędzierski Grzegorz Płomień Kuźnica Marianowa  5
Korbel Kamil Victoria Częstochowa  5
Ściebura Piotr Pogoń Kamyk  5
 12. Golda Sebastian Warta Kamieńskie Młyny  4
Bogucki Andrzej Warta Mstów  4
Woldan Przemysław Amator Golce  4
Kiwacz Marcin Lotnik Kościelec  4
Brezdeniuk Maksym Warta Kamieńskie Młyny  4
Dorożyński Artur Jedność Boronów  4
 18. Gadecki Arnold Jedność Boronów  3
Kotas Damian Lotnik Kościelec  3
Kudryś Adrian Stradom-AJD Częstochowa  3
Nabiałek Dawid Stradom-AJD Częstochowa  3
Prusko Piotr LZS Mrzygłód  3
Papaj Konrad Orzeł Kiedrzyn  3
Wypych Tomasz Gmina Kłomnice  3
Drożdżowski Piotr Sparta Szczekociny  3
Rokosa Jacek Amator Golce  3