Piłkarz Klasy Okręgowej VII i VIII kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali siódmą oraz ósmą kolejkę  w sezonie 2017/2018. Po ośmiu kolejkach na czele klasyfikacji mamy nowego lidera – jest nim Tomziński Cezary z Olimpii Truskolasy. Za liderem dwójka zawodników: Malczewski Przemysław i Glafik Krzysztof. Wyróżniono już 74 piłkarzy. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników i czołówkę klasyfikacji po ośmiu kolejkach.

Zawodnicy wyróżnieni przez szkoleniowców
w VII kolejce rozgrywek Klasy Okręgowej – Football Factory

1. Papaj Konrad Sparta Szczekociny 1
2. Paliga Radosław MLKS Woźniki 1
3. Glafik Krzysztof Orzeł Babienica – Psary 1
4. Korbel Kamil Victoria Częstochowa 1
5. Mazurkiewicz Cezary Orzeł Kiedrzyn 1
6. Jura Adrian Warta Mstów 1
7. Gliński Bartosz Zieloni Żarki 1
8. Brezdeniuk Maksym Warta Kamieńskie Młyny 1
9. Kiwacz Marcin Lotnik Kościelec 1
10. Wróblewski Michał Pogoń Kamyk 1
11. Kudryś Adrian Stradom-AJD Częstochowa 1
12. Pruban Hubert Gmina Kłomnice 1
13. Prusko Piotr LZS Mrzygłód 1
14. Tomziński Cezary Olimpia Truskolasy 1
15. Michalski Bartosz Płomień Częstochowa 1
16. Pasieka Tomasz KS Panki 1
17. Młyńczyk Kamil Amator Golce 1
18. Dorożyński Artur Jedność Boronów 1

Zawodnicy wyróżnieni przez szkoleniowców
w VIII kolejce rozgrywek Klasy Okręgowej – Football Factory

1. Minor Krzysztof Sparta Szczekociny 1
2. Paliga Radosław MLKS Woźniki 1
3. Glafik Krzysztof Orzeł Babienica – Psary 1
4. Korbel Kamil Victoria Częstochowa 1
5. Operacz Oskar Orzeł Kiedrzyn 1
6. Jura Adrian Warta Mstów 1
7. Gliński Bartosz Zieloni Żarki 1
8. Golda Sebastian Warta Kamieńskie Młyny 1
9. Kiwacz Marcin Lotnik Kościelec 1
10. Ściebura Piotr Pogoń Kamyk 1
11. Kudrys Adrian Stradom-AJD Częstochowa 1
12. Szymczyk Bartłomiej Gmina Kłomnice 1
13. Malczewski Przemysław LZS Mrzygłód 1
14. Tomziński Cezary Olimpia Truskolasy 1
15. Kotas Piotr Płomień Częstochowa 1
16. Pasieka Tomasz KS Panki 1
17. Młyńczyk Kamil Amator Golce 1
18. Sier Piotr Jedność Boronów 1

Czołówka klasyfikacji po VIII kolejce

  1. Tomziński Cezary Olimpia Truskolasy  7
  2. Malczewski Przemysław LZS Mrzygłód  6
Glafik Krzysztof Orzeł Babienica-Psary  6
  4. Paliga Radosław MLKS Woźniki  5
Gliński Bartosz Zieloni Żarki  5
  6. Golda Sebastian Warta Kamieńskie Młyny  4
Wróblewski Michał Pogoń Kamyk  4
Korbel Kamil Victoria Częstochowa  4
Jura Adrian Warta Mstów  4
 10. Kędzierski Grzegorz Płomień Kuźnica Marianowa  3
Woldan Przemysław Amator Golce  3
Bogucki Andrzej Warta Mstów  3
Gadecki Arnold Jedność Boronów  3
Kotas Damian Lotnik Kościelec  3
Brezdeniuk Maksym Warta Kamieńskie Młyny  3
Ściebura Piotr Pogoń Kamyk  3
Pasieka Tomasz KS Panki  3
Kiwacz Marcin Lotnik Kościelec  3
Kudryś Adrian Stradom-AJD Częstochowa  3
 20. Teodorczyk Mateusz Orzeł Kiedrzyn  2
Wypych Tomasz Gmina Kłomnice  2
Drożdżowski Piotr Sparta Szczekociny  2
Zaczyński Mateusz MLKS Woźniki  2
Nabiałek Dawid Stradom-AJD Częstochowa  2
Dodat Kacper Jedność Boronów  2
Lenartowski Piotr Victoria Częstochowa  2
Wolski Maciej Orzeł Kiedrzyn  2
Prusko Piotr LZS Mrzygłód  2
Pruban Hubert Gmina Kłomnice  2
Szymczyk Bartłomiej Gmina Kłomnice  2
Młyńczyk Kamil Amator Golce  2
Minor Krzysztof Sparta Szczekociny  2