Piłkarz Klasy Okręgowej XIX i XX kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali dziewiętnastą oraz dwudziestą kolejkę a czwartą i piątą w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017. Lider Bartosz Gliński i Łukasz Krzyczmanik znów punktowali, w klasyfikacji nadal bez zmian w czołówce. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników, liczba zwiększyła się po dwudziestej kolejce o dziewięciu i teraz wynosi 188.

Zawodnicy wyróżnieni przez szkoleniowców
w XIX kolejce rozgrywek Klasy Okręgowej – Football Factory

Grupa I

1. Rokosa Jacek Amator Golce 1
2. Misiewicz Przemysław Gmina Kłomnice 1
3. Grygiel Piotr Grom Miedźno 1
4. Spaczyński Mateusz Liswarta Krzepice 1
5. Suliński Kamil Liswarta Popów 1
6. Kiebdaj Konrad Lotnik Kościelec 1
7. Nalichowski Adrian Olimpia Truskolasy 1
8. Wiśniewski Bartłomiej Piast Przyrów 1
9. Ściebura Piotr Pogoń Kamyk 1
10. Nowaczyk Piotr Stradom-AJD Częstochowa 1
11. Górski Adam Victoria Częstochowa 1
12. Nawizowski Przemysław Warta Mstów 1

Grupa II

1. Krzyczmanik Łukasz Czarni Starcza 1
2. Ślęzok Karol Jedność Boronów 1
3. Pyka Marcin Liswarta Lisów 1
4. Machura Jakub LZS Mrzygłód 1
5. Wlazło Łukasz Olimpia Huta Stara 1
6. Pidzik Artur Płomień Kuźnica Marianowa 1
7. Wiechoczek Marcin LKS Sieraków Śląski 1
8. Borowiec Bogusław Sparta Lubliniec 1
9. Imiołczyk Arnold Unia Kalety 1
10. Urbacz Krzysztof Warta Kamieńskie Młyny 1
11. Zaczyński Mateusz MLKS Woźniki 1
12. Gliński Bartosz Zieloni Żarki 1

Zawodnicy wyróżnieni przez szkoleniowców
w XX kolejce rozgrywek Klasy Okręgowej – Football Factory

Grupa I

1. Nabiałek Maciej Amator Golce 1
2. Milczarek Adam Gmina Kłomnice 1
3. Kott Piotr Grom Miedźno 1
4. Chrzan Jakub Liswarta Krzepice 1
5. Ryś Artur Liswarta Popów 1
6. Kiwacz Marcin Lotnik Kościelec 1
7. Tomziński Cezary Olimpia Truskolasy 1
8. Burza Damian Piast Przyrów 1
9. Ściebura Piotr Pogoń Kamyk 1
10. Janta Maciej Stradom-AJD Częstochowa 1
11. Załucki Michał Victoria Częstochowa 1
12. Niezabitowski Maciej Warta Mstów 1

Grupa II

1. Nowak Łukasz Czarni Starcza 1
2. Gadecki Arnold Jedność Boronów 1
3. Bujak Mateusz Liswarta Lisów 1
4. Malczewski Przemysław LZS Mrzygłód 1
5. Dobosz Wiktor Olimpia Huta Stara 1
6. Kuzior Konrad Płomień Kuźnica Marianowa 1
7. Kisielewski Damian LKS Sieraków Śląski 1
8. Radek Sebastian Sparta Lubliniec 1
9. Pointa Adam Unia Kalety 1
10. Golda Sebastian Warta Kamieńskie Młyny 1
11. Mrowiec Mateusz MLKS Woźniki 1
12. Skrzypczyk Dawid Piast Przyrów/Zieloni Żarki 1

Czołówka klasyfikacji po XX kolejce

1. Gliński Bartosz Zieloni Żarki 17
 2. Krzyczmanik Łukasz Czarni Starcza 13
 3. Tomziński Cezary Olimpia Truskolasy 10
 4. Milczarek Adam Gmina Kłomnice 9
Ściebura Piotr Pogoń Kamyk 9
  6. Kosiński Damian AJD-Stradom Częstochowa /Sparta Lubliniec 8
Borowiec Bogusław Sparta Lubliniec 8
Spaczyński Mateusz Liswarta Krzepice 8
Malczewski Przemysław LZS Mrzygłód 8
 10. Prusko Piotr LZS Mrzygłód 7
Chajduś Patryk Amator Golce 7
Kiwacz Marcin Lotnik Kościelec 7
Pidzik Artur Płomień Kuźnica Marianowa 7
 14. Szewczyk Marcin Grom Miedźno 6
Kotas Damian Lotnik Kościelec 6
Kowalczyk Paweł Olimpia Huta Stara 6
Górski Adam Victoria Częstochowa 6
Skrzypczyk Dawid Piast Przyrów/Zieloni Żarki 6
Rokosa Jacek Amator Golce 6
Gadecki Arnold Jedność Boronów 6
Nawizowski Przemysław Warta Mstów 6
 22. Czok Tomasz Liswarta Popów 5
Klyta Karol Warta Kamieńskie Młyny 5
Zalewski Marcin Olimpia Truskolasy 5
Rodrigues Helder MLKS Woźniki 5
Wiechoczek Marcin LKS Sieraków Śląski 5
Kuzior Konrad Płomień Kuźnica Marianowa 5
 28. Bielecki Miłosz Liswarta Popów 4
Noga Grzegorz Liswarta Krzepice 4
Kyzioł Mateusz Warta Mstów 4
Bogucki Andrzej Warta Mstów 4
Gatys Patryk Unia Kalety 4
Sieradzki Adrian MLKS Woźniki 4
Brezdeniuk Maksym Warta Kamieńskie Młyny 4
Pilarski Kamil Jedność Boronów 4
Janecki Sebastian Warta Kamieńskie Młyny 4
Ciecierski Łukasz AJD-Stradom Częstochowa 4
Zaczyński Mateusz MLKS Woźniki 4
Bujak Mateusz Liswarta Lisów 4
Załucki Michał Victoria Częstochowa 4
Kisielewski Damian LKS Sieraków Śląski 4
Kott Piotr Grom Miedźno 4
Wlazło Łukasz Olimpia Huta Stara 4
44. Skoczylas Konrad Pogoń Kamyk 3
Kudryś Adrian AJD-Stradom Częstochowa 3
Gadecki Damian Sparta Lubliniec 3
Nowakowski Paweł Piast Przyrów 3
Nowak Rafał Czarni Starcza 3
Woźniak Igor Płomień Kuźnica Marianowa 3
Frąc Piotr Pogoń Kamyk 3
Góra Sławomir Liswarta Lisów 3
Cyl Dawid Unia Kalety 3
Chwist Jakub Grom Miedźno 3
Korzekwa Mateusz Liswarta Lisów 3
Kierat Krzysztof Olimpia Truskolasy 3
Wypych Tomasz Gmina Kłomnice 3
Lyko Mateusz LKS Sieraków Śląski 3
Misiewicz Przemysław Gmina Kłomnice 3
Wiśniewski Bartłomiej Piast Przyrów 3
Ślęzok Karol Jedność Boronów 3
Pyka Marcin Liswarta Lisów 3
Dobosz Wiktor Olimpia Huta Stara 3