Piłkarz Klasy Okręgowej XIV kolejka

logoW częstochowskiej Lidze Okręgowej piłkarze rozegrali 14 kolejkę czyli za nimi trzecia kolejka rundy rewanżowej. Na prowadzenie wysunął się Helder Rodrigues z MLKS Woźniki, za nim siedmiu zawodników a za nimi kolejnych dziewięciu zawodników. W czołówce w dalszym ciągu ścisk. W tej kolejce pierwsze punkty dopisaliśmy ośmiu kolejnym zawodnikom. W rankingu punktowało więc już 153. Tak punktowali zawodnicy w 14 kolejce oraz przedstawiamy klasyfikacje po tej kolejce.

Zawodnicy wyróżnieni przez szkoleniowców
w XIV kolejce rozgrywek Klasy Okręgowej
Grupa I

1. Dobosz Wiktor Olimpia Huta Stara 1
2. Wosiewicz Robert Stradom-AJD Częstochowa 1
3. Ściebura Piotr Pogoń Kamyk 1
4. Lis Przemysław Grom Miedźno 1
5. Gadecki Arnold Jedność Boronów 1
6. Wiśniewski Tomasz Liswarta Lisów 1
7. Milczarek Adam Gmina Kłomnice 1
8. Sośniak Sebastian Viktoria Częstochowa 1
9. Grygiel Piotr Huragan Jezioro 1
10. Kotas Łukasz Lot Konopiska 1
11. Świtała Dawid KS Panki 1
12. Rodrigues Helder MLKS Woźniki 1

Grupa II

1. Smoleń Tomasz Piast Przyrów 1
2. Rokosa Jacek Amator Golce 1
3. Kuzior Konrad Płomień Kuźnica Marianowa 1
4. Krawczyk Damian Pilica Koniecpol 1
5. Mazanek Ernest Warta Mstów 1
6. Różański Michał Liswarta Popów 1
7. Cyl Dawid Unia Kalety 1
8. Żmuda Marcin Orzeł Psary-Babienica 1
9. Spaczyński Mateusz Liswarta Krzepice 1
10. Tomczyk Karol Skra II Częstochowa 1
11. Ojczyk Piotr Lotnik Kościelec 1
12. Barzak Karol Sparta Lubliniec 1

 Czołówka klasyfikacji po XIV kolejce

 1. Rodrigues Helder MLKS Woźniki 7
 2. Pidzik Artur Płomień Kuźnica Marianowa 6
  Gadecki Damian Sparta Lubliniec 6
  Kotas Damian Lotnik Kościelec 6
  Glafik Krzyszof Orzeł Psary-Babienica 6
  Ciecierski Łukasz Stradom-AJD Częstochowa 6
  Kotas Łukasz Lot Konopiska 6
  Milczarek Adam Gmina Kłomnice 6
  9. Kyzioł Mateusz Pilica Koniecpol 5
Kowalczyk Paweł Olimpia Huta Stara 5
  Kowalik Janusz Grom Miedźno 5
  Bogucki Andrzej Warta Mstów 5
  Bensz Adam Orzeł Psary-Babienica 5
  Skoczylas Damian Lot Konopiska 5
  Labocha Paweł Huragan Jezioro 5
  Rokosa Jacek Amator Golce 5
  Gadecki Arnold Jedność Boronów 5
18. Wiśniowski Ariel Pilica Koniecpol 4
  Ciapa Kamil Liswarta Krzepice 4
  Pasieka Tomasz KS Panki 4
  Bujak Mateusz Liswarta Lisów 4
  Lenartowski Piotr Victoria Częstochowa 4
  Skoczylas Konrad Pogoń Kamyk 4
  Biniek Norbert Piast Przyrów 4
  Masina Tomasz Unia Kalety 4
  Idzikowski Szymon Liswarta Popów 4
  Teodorczyk Mateusz Olimpia Huta Stara 4
  Węzik Piotr Płomień Kuźnica Marianowa 4
  Wiśniewski Tomasz Liswarta Lisów 4
  Świtała Dawid KS Panki 4
  Ściebura Piotr Pogoń Kamyk 4
32. Serwatka Arkadiusz Jedność Boronów 3
  Rak Bartłomiej Gmina Kłomnice 3
  Frąc Piotr Pogoń Kamyk 3
  Kiebdaj Konrad Lotnik Kościelec 3
  Wilk Tomasz MLKS Woźniki 3
  Majczyna Przemysław Stradom-AJD Częstochowa 3
  Obodecki Maciej Skra II Częstochowa 3
  Nagłowski Kacper Liswarta Krzepice 3
  Kowalczyk Michał Warta Mstów 3
  Wróblewski Michał Amator Golce 3
  Szymczyk Bartłomiej Gmina Kłomnice 3
  Skowronek Kamil Victoria Częstochowa 3
  Majchrzak Dawid Liswarta Popów 3
  Borowiec Bogusław Sparta Lubliniec 3
  Nawizowski Przemysław Warta Mstów 3
  Barzak Karol Sparta Lubliniec 3
48. Drynda Kamil Huragan Jezioro 2
  Nocuń Paweł Victoria Częstochowa 2
  Korbela Oskar Victoria Częstochowa 2
  Sik Dariusz Gmina Kłomnice 2
  Pyka Mateusz Unia Kalety 2
  Nojman Mateusz Unia Kalety 2
  Janta Maciej Stradom-AJD Częstochowa 2
  Noga Grzegorz Liswarta Krzepice 2
  Wręczycki Paweł KS Panki 2
  Toborek Łukasz I Lot Konopiska 2
  Lamch Arkadiusz Piast Przyrów 2
  Kotas Piotr Płomień Kuźnica Marianowa 2
  Wojciechowski Mateusz Pogoń Kamyk 2
  Skrzypczyk Dawid Piast Przyrów 2
  Zasępa Kamil Olimpia Huta Stara 2
  Prandzioch Paweł Liswarta Lisów 2
  Błaszkiewicz Adrian Skra II Częstochowa 2
  Woldan Przemysław Amator Golce 2
  Idziak Łukasz Pilica Koniecpol 2
  Szewczyk Marcin Grom Miedźno 2
  Pyka Marcin Liswarta Lisów 2
  Antczak Łukasz MLKS Woźniki 2
  Charzn Jakub Liswarta Krzepice 2
  Dobosz Wiktor Olimpia Huta Stara 2
  Grygier Piotr Huragan Jezioro 2
  Lis Przemysław Grom Miedźno 2
  Ojczyk Piotr Lotnik Kościelec 2
  Mazanek Ernest Warta Mstów 2
  Krawczyk Damian Pilica Koniecpol 2