Terminarze rozgrywek Klasy Okręgowej, Klasy A oraz Klasy B

Wydział Gier udostępnia terminarze Klasy Okręgowej, Klasy A oraz Klasy B na rundę jesienną sezonu 2017/2018. Przypominamy, że jedyne aktualne terminarze znajdują się w systemie Extranet!!!!

Terminarz Klasa Okregowka jesień 2017/2018

Terminarz_Klasa_A_gr_I_jesien_2017_2018

Terminarz_Klasa_A_gr_II_jesien_2017_2018

Terminarz_Klasa_B_gr_I_runda_1_2017_2018

Terminarz_Klasa_B_gr_I_runda_2_2017_2018

Terminarz_Klasa_B_gr_I_runda_3_2017_2018

Terminarz_Klasa_B_gr_II_runda_1_2017_2018

Terminarz_Klasa_B_gr_II_runda_2_2017_2018

Terminarz_Klasa_B_gr_II_runda_3_2017_2018

Czytaj całość

Puchar Polski 2017/2018 – runda wstępna

Wydział Gier przedstawia terminarz Pucharu Polski 2017/2018, zestaw par rundy wstępnej oraz całą drabinkę rozgrywek:

Runda   wstępna  – 12/13 .08.2017 godz.17:00

I   runda     –    23.08.2017 godz.16:30

II  runda     –   06 .09.2017 godz.16:30

III  runda   –    04.10.2017 godz.16:00

½  finału     –    wiosna 2018

Finał           –    wiosna 2018

gospodarz goście data
Mecz nr  4 ZNICZ KŁOBUCK LISWARTA POPÓW 12.08.2017. godz. 17:00
Mecz  nr  6 START  SOBORZYCE OKSZA ŁOBODNO 12.08.2017. godz. 17:00 
Mecz  nr  8 AJAKS  CZĘSTOCHOWA SIEDLEC DUŻY –GNIAZDÓW 12.08.2017. godz. 17:00
Mecz  nr  12 MARATON WALEŃCZÓW LISWARTA KRZEPICE 12.08.2017. godz. 17:00
Mecz  nr  19 OKS CZĘSTOCHOWA KAMIENICA POLSKA 12.08.2017. godz. 17:00
Mecz  nr  21 NAPRZÓD OSTROWY GROM MIEDŹNO 12.08.2017. godz. 17:00
Mecz  nr  25 JURA W NIEGOWIE OLIMPIA HUTA STARA 12.08.2017. godz. 17:00
Mecz  nr  27 ORŁY KUSIĘTA KMICIC KRUSZNA 12.08.2017. godz. 17:00 – mecz w Kruszynie
Mecz  nr  29 MAŁA PANEW CYNKÓW CZARNI STARCZA 12.08.2017. godz. 17:00 mecz w Starczy
Mecz  nr  31 ALKAS ALEKSANDRIA SOKÓŁ OLSZTYN 12.08.2017. godz. 17:00

Drabinka_PP_2017_2018

 

Czytaj całość

Kartki do opłaty Okręgu i Podokręgu

Kartki do opłaty:

Przypominamy Klubom o kartkach do opłaty przez rozpoczęciem rozgrywek !  Kartki które zostały opłacone w piątek lub przed meczem przelewem –  należy przesłać potwierdzenie wpłaty przed rozgrywkami  na czestozpn@o2.pl ponieważ pieniądze otrzymujemy w poniedziałek.

 

20.11.2016r. – Klasa Okręgowa – Płomień Częstochowa – Sebastian Korzeniec -3 ż.k – 60 zł

17.06.2017r. – Klasa Okręgowa – Gmina Kłomnice – Przemysław Misiewicz – 6 ż.k -90 zł

24.06.2017r. – Klasa Okręgowa – Victoria Częstochowa –  Wojciech Marczyk –  9 ż.k – 150 zł

24.06.2017r. – Klasa Okręgowa – Warta Mstów – Marcin Tyfel – 9 ż.k – 150 zł

24.06.2017r. – Klasa Okręgowa – Warta Mstów – Michał Kowalczyk  – 6 ż.k – 90 zł

24.06.2017r. – Klasa Okręgowa – Sieraków Śląski – Martin Brzezina– 3 ż.k – 60 zł

24.06.2017r. – Klasa A – Sparta Nowa Wieś –– Karol Kuś – 3 ż.k – 50 zł

24.06.2017r. – Klasa A – Sparta Nowa Wieś –– Dawid Turek – 3 ż.k – 50 zł

17.06.2017r. – Klasa A – Znicz Kłobuck  – Mariusz Pawelec – 6 ż.k – 80 zł

17.06.2017r. – Klasa A – Jura Niegowa – Albin Gimel  – 3 ż.k – 50 zł

18.06.2017r. – Klasa B – Grom Poczesna – Bartosz Kaźmierczak – 6 ż.k – 60 zł

 

 

Sekretarz CzOZPN

Magdalena Zimoń

 

Czytaj całość