Aktualności KS


Szkolenia , Egzaminy i Plenarki na rundę jesienną – Uaktualnienie

SPOTKANIA PLENARNE (Hala Częstochowa) ul. Żużlowa
godz. 17

27 sierpień
24 wrzesień
26 listopad

SZKOLENIA ZS ul. Jagiellońska  godz.17

09 wrzesień
07 październik

BIEGANIE bieżnia stadionu CKS Budowlani godz.17

16.09
14.10

Czytaj całość

Informacja dla sędziów KS Częstochowa

W związku ze zmianami struktur szkolenia w Naszej Organizacji Zarząd KS Podokręgu Częstochowa postanowił, że od nowej rundy jesiennej 2019 roku program szkoleniowy będzie odbywał się w Kadrze Młodzieżowej. Obowiązkowym szkoleniem zostają objęci sędziowie z dwóch ostatnich kursów kandydatów z roku 2018 i 2019. Do uczestnictwa w powyższej grupie szkoleniowej zachęcamy również koleżanki i kolegów pragnących w przyszłości uczestniczyć w kadrach KS Śląskiego ZPN. Taki akces prosimy zgłaszać osobiście do Przewodniczącego Komisji Szkoleniowej Władysława Popczyka. W tej rundzie rozgrywkowej terminami szkoleń Kadry Młodzieżowej są 9 września i 7 października o godzinie 17.00 w tradycyjnym miejscu Zespole Szkół przy ul. Jagiellońskiej. Członkowie Kadry będą zobowiązani do dodatkowego uczestnictwa w treningach biegowych (test Helsena) na bieżni lekkoatletycznej

Czytaj całość

II termin biegania – 12 sierpnia (poniedziałek) godz. 18

w dniu 12 sierpnia o godz. 18 odbędzie się II termin biegania na bieżni stadionu lekkoatletycznego

Czytaj całość

Oryginały sprawozdań proszę oddać do 12 lipca

Czytaj całość

Szkolenie dla obserwatorów i Kadry Śl. ZPN oraz asystentów

W dniu 26.08.2019 r. o godz. 17.30 na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się spotkanie Kadry Śl. ZPN oraz pierwszej i drugiej grupy asystentów wojewódzkich (egzamin sprawnościowy i teoretyczny). Szczegółowy harmonogram spotkania ukaże się w późniejszym terminie. W tym samym dniu w Hotelu „Skaut” w Chorzowie o godz. 18.00 odbędzie się obowiązkowe szkolenie dla obserwatorów szczebla Śl. ZPN (IV i V ligi).

Czytaj całość

Szkolenie dla Kadry Śl. ZPN, IV i V ligi oraz asystentów pierwszej grupy wojewódzkiej.

W dniu 06.08.2019 r. o godz. 18.00 w Hotelu „Skaut” w Chorzowie odbędzie się szkolenie z interpretacji najnowszych „Przepisów gry w piłkę nożną”. Obecność obowiązkowa dla wszystkich sędziów (Kadry Śl. ZPN, IV i V ligi) oraz asystentów pierwszej grupy wojewódzkiej.

Czytaj całość

Wszystkie sparingi proszę zgłaszać do obsadowca sms.

Czytaj całość