Piłkarz Klasy Okręgowej


Klasyfikacja na Najlepszego zawodnika Klasy Okręgowej-VIGO po VI kolejce.

logoW VI kolejce rozgrywek Klasy Okręgowej Przemek Chobot potwierdził, że nie zamierza oddać bez walki miano najlepszego zawodnika rundy jesiennej i po tygodniowej absencji na szczycie Rankingu dołączył do prowadzącego Krzysztofa Glafika zawodnika Orła Psary/Babienica. Za plecami prowadzącego duetu zaczyna krystalizować się jednak grupa pościgowa co sprawi, że wyścig do miana najlepszego gracza jesieni będzie do końca pasjonujący.

Zawodnicy wyróżnieni przez szkoleniowców w VI kolejce rozgrywek Klasy Okręgowej:

1. Sroka Marcin Orzeł Kiedrzyn 1
2. Urbacz Krzysztof Warta Kamieńskie Młyny 1
3. Wiewióra Damian Orkan Rzerzęczyce 1
4. Operacz Oskar KS Panki 1
5. Malina Andrzej Znicz Kłobuck 1
6. Piątkiewicz Tomasz Pogoń Kamyk 1
7. Pyka Mateusz Unia Kalety 1
8. Chobot Przemysław Lotnik Kościelec 1
9. Nocoń Tomasz Orzeł Psary/Babienica 1
10. Bujak Mateusz Liswarta Lisów 1
11. Ruciński Damian MKS Myszków 1
12. Kiedbój Rafał Warta Mstów 1
13. Dorożyński Robert Jedność Boronów 1
14. Stefański Tomasz Victoria Częstochowa 1
15. Sowa Jakub Sparta Lubliniec 1
16. Prusko Piotr Polonia Poraj 1

Czytaj całość

Klasyfikacja na Najlepszego zawodnika Klasy Okręgowej-VIGO po V kolejce.

logoPo rozegranych meczach V kolejki rozgrywek Klasy Okręgowej nastąpiła zmiana lidera rankingu na Najlepszego Zawodnika Klasy Okręgowej. Samodzielnym liderem klasyfikacji został Krzysztof Glafik zawodnik Orła Psary/Babienica, który od początku rundy jesiennej prezentuje równą, wysoką formę.

Zawodnicy wyróżnieni przez szkoleniowców w V kolejce rozgrywek Klasy Okręgowej-VIGO:

1. Sroka Marcin Orzeł Kiedrzyn 1
2. Bałytskij Andrij Warta Kamieńskie Młyny 1
3. Burzyński Marek Orkan Rzerzęczyce 1
4. Operacz Oskar KS Panki 1
5. Zielonka Marek Znicz Kłobuck 1
6. Nalichowski Adrian Pogoń Kamyk 1
7. Baron Daniel Unia Kalety 1
8. Ojczyk Piotr Lotnik Kościelec 1
9. Glafik Krzysztof Orzeł Psary/Babienica 1
10. Bujak Mateusz Liswarta Lisów 1
11. Gęsikowski Bartłomiej MKS Myszków 1
12. Nawizowski Tomasz Warta Mstów 1
13. Kowalikowski Krzysztof Jedność Boronów 1
14. Stefański Tomasz Victoria Częstochowa 1
15. Janoszka Damian Sparta Lubliniec 1
16. Opeldus Artur Polonia Poraj 1

Czytaj całość


Klasyfikacja na Najlepszego zawodnika Klasy Okręgowej-VIGO.

Zawodnicy wyróżnieni przez szkoleniowców
w IV kolejce rozgrywek Klasy Okręgowej-VIGO:

1. Marczyk Kamil Orzeł Kiedrzyn 1
2. Paździorek Łukasz Warta Kamieńskie Młyny 1
3. Burzyński Marek Orkan Rzerzęczyce 1
4. Mońka Mateusz KS Panki 1
5. Muniak Krzysztof Znicz Kłobuck 1
6. Kotyl Sebastian Pogoń Kamyk 1
7. Baron Daniel Unia Kalety 1
8. Chobot Przemysław Lotnik Kościelec 1
9. Glafik Krzysztof Orzeł Psary/Babienica 1
10. Bugaj Mateusz Liswarta Lisów 1
11. Szczepaniak Robert MKS Myszków 1
12. Kotyla Marcin Warta Mstów 1
13. Kożuch Dawid Jedność Boronów 1
14. Stefański Łukasz Victoria Częstochowa 1
15. Sowa Jakub Sparta Lubliniec 1
16. Lech Piotr Polonia Poraj 1

Czytaj całość