Piłkarz Klasy Okręgowej


Piłkarz Klasy Okręgowej XV kolejka

logoW częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali piętnastą kolejkę w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017, to była czwarta kolejka rewanżowa w fazie pierwszej rywalizacji. To ostatnia kolejka tej jesieni, na boiska zawodnicy wracają dopiero w marcu 2017r. Po 15-ej kolejce zdecydowanym liderem klasyfikacji jest Bartosz Gliński, który tylko dwa razy nie punktował. Na drugim miejscu nadal Łukasz Krzyczmanik. Na trzecim miejscu już samodzielnie Cezary Tomziński. Tuż za podium dwójka zawodników: Adam Milczarek i Bogusław Borowiec. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników, liczba zwiększyła się po piętnastej kolejce aż o ośmiu i teraz wynosi 159.

Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej XIV kolejka

logoW częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali czternastą kolejkę w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017, to była trzecia kolejka rewanżowa w fazie pierwszej rywalizacji. Po 14 kolejce lider klasyfikacji Bartosz Gliński zwiększył jeszcze przewagę nad kolejnymi zawodnikami. Na drugim miejscu nadal Łukasz Krzyczmanik. Na trzecim miejscu pozostała trójka zawodników : Adam Milczarek, Cezary Tomziński i Bogusław Borowiec. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników, liczba zwiększyła się znów po czternastej kolejce o 4 i teraz wynosi 151.

Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej XIII kolejka

logoW częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali trzynastą kolejkę w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017, to była druga kolejka rewanżowa w fazie pierwszej rywalizacji. Po 13 kolejce Bartosz Gliński utrzymał pozycję lidera klasyfikacji. Na drugie miejsce wysunął się Łukasz Krzyczmanik. Na trzecim miejscu trójka zawodników: Adam Milczarek, Cezary Tomziński i Bogusław Borowiec. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników, liczba zwiększyła się znów po trzynastej kolejce o 4 i teraz wynosi 147.

Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej XII kolejka

logoW częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali dwunastą kolejkę w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017, to była pierwsza kolejka rewanżowa w fazie pierwszej rywalizacji. Po 12 kolejce Bartosz Gliński utrzymał pozycję lidera klasyfikacji. Na drugim miejscu jest Łukasz Krzyczmanik ,Adam Milczarek oraz Cezary Tomziński i Bogusław Borowiec, którzy dołączyli na wiceliderów rankingu. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników, liczba zwiększyła się znów po dwunastej kolejce o 7 i teraz wynosi 143.

Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej XI kolejka

logoW częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali jedenastą kolejkę w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017, to kolejka kończąca pierwszą rundę w grupach. Za tydzień rozpoczną się zmagania rundy rewanżowej. Po 11 kolejce Bartosz Gliński utrzymał pozycję lidera klasyfikacji. Na drugim miejscu jest Łukasz Krzyczmanik i Adam Milczarek. Kolejna pozycję czyli czwartą zajmują: Marcin Kiwacz, Cezary Tomziński, Patryk Chajduś i Bogusław Borowiec. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników, liczba zwiększyła się tym razem po dziesiątej kolejce o 7 i teraz wynosi 136.

Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej X kolejka

logoW częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali dziesiątą kolejkę w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017. Bartosz Gliński utrzymał pozycję lidera klasyfikacji i dodatkowo zwiększył przewagę nad kolejnymi zawodnikami. Na drugim miejscu jest Łukasz Krzyczmanik ale dołączyli do niego Adam Milczarek, Marcin Kiwacz, Cezary Tomziński, Patryk Chajduś i Bogusław Borowiec. Za ich plecami na trzecim miejscu patrząc na punkty rankingu jest Piotr Prusko i Adam Górski. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników, liczba zwiększyła się tym razem po dziesiątej kolejce o 9 i teraz wynosi 129.

Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej IX kolejka

logoW częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali dziewiątą kolejkę w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017. Bartosz Gliński utrzymał pozycję liderem klasyfikacji, drugi jest Łukasz Krzyczmanik. Za jego plecami siedmiu zawodników :Adam Milczarek, Marcin Kiwacz, Cezary Tomziński, Patryk Chajduś, Bogusław Borowiec, Piotr Prusko i Adam Górski. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników, liczba zwiększyła się tym razem po dziewiątej kolejce o 6 i teraz wynosi 120.

Czytaj całość