Piłkarz Klasy Okręgowej


Piłkarz Klasy Okręgowej XVI kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali szesnastą kolejkę  w sezonie 2017/2018. Po szesnastu kolejkach na czele klasyfikacji niezmiennie Tomziński Cezary z Olimpii Truskolasy. Za nim Malczewski Przemysław z LZS Mrzygłód i Pasieka Tomasz z KS Panki. Za podium spadł Jura Adrian z Warty Mstów. Wyróżniono kolejnych 2-ch nowych zawodników a w sumie punktowało już 117-u piłkarzy.
Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników i czołówkę klasyfikacji po szesnastu kolejkach.
Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej XIV i XV kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali czternastą i piętnastą kolejkę  w sezonie 2017/2018. Po piętnastu kolejkach na czele klasyfikacji nadal Tomziński Cezary z Olimpii Truskolasy. Za nim Jura Adrian z Warty Mstów, Malczewski Przemysław z LZS Mrzygłód i Pasieka Tomasz z KS Panki. Na piątym miejscu Glafik Krzysztof z Orła Babienica-Psary. Wyróżniono kolejnych 10 nowych zawodników a w sumie już 115 piłkarzy.
Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników i czołówkę klasyfikacji po piętnastu kolejkach.

Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej XIII kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali trzynastą kolejkę  w sezonie 2017/2018. Po trzynastu kolejkach na czele klasyfikacji nadal Tomziński Cezary z Olimpii Truskolasy, znów punktował i teraz wyprzedza  Jurę Adriana z Warty Mstów. Na trzeciej pozycji Malczewski Przemysław z LZS Mrzygłód i Pasieka Tomasz z KS Panki. Wyróżniono kolejnych 9 nowych zawodników a w sumie już 105 piłkarzy.
Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników i czołówkę klasyfikacji po trzynastu kolejkach.

Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej XII kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali dwunastą kolejkę  w sezonie 2017/2018. Po dwunastu kolejkach na czele klasyfikacji nadal Tomziński Cezary z Olimpii Truskolasy, który zwiększył przewagę nad goniącymi go zawodnikami. Za liderem Malczewski Przemysław z LZS Mrzygłód i Adrian Jura z Warty Mstów. Wyróżniono kolejnych 4 nowych zawodników a w sumie już 96 piłkarzy.

Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników i czołówkę klasyfikacji po dwunastu kolejkach.
Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej XI kolejka


W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali jedenastą kolejkę  w sezonie 2017/2018. Po jedenastu kolejkach na czele klasyfikacji nadal Tomziński Cezary z Olimpii Truskolasy. Za liderem Malczewski Przemysław z LZS Mrzygłód, a kolejni zawodnicy to : Glafik Krzysztof, Jura Adrian, Pasieka Tomasz. Wyróżniono kolejnych 7 nowych zawodników a w sumie już 92 piłkarzy.
Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników i czołówkę klasyfikacji po jedenastu kolejkach.

Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej IX i X kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali dziewiątą oraz dziesiątą kolejkę  w sezonie 2017/2018. Po dziesięciu kolejkach na czele klasyfikacji nadal Tomziński Cezary z Olimpii Truskolasy. Za liderem  nadal dwójka zawodników : Malczewski Przemysław i Glafik Krzysztof. Wyróżniono kolejnych 11 nowych zawodników a w sumie już 85 piłkarzy. Ciekawostką jest, że cztery drużyny nie otrzymały punktu dla zawodnika ponieważ mecze nie odbyły się. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników i czołówkę klasyfikacji po dziesięciu kolejkach.

Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej VII i VIII kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali siódmą oraz ósmą kolejkę  w sezonie 2017/2018. Po ośmiu kolejkach na czele klasyfikacji mamy nowego lidera – jest nim Tomziński Cezary z Olimpii Truskolasy. Za liderem dwójka zawodników: Malczewski Przemysław i Glafik Krzysztof. Wyróżniono już 74 piłkarzy. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników i czołówkę klasyfikacji po ośmiu kolejkach.

Czytaj całość