Piłkarz Klasy Okręgowej


Piłkarz Klasy Okręgowej I kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali pierwszą kolejkę  w sezonie 2017/2018. Zwycięzca rankingu w sezonie 2016/2017 Bartosz Gliński tym razem nie punktował ale to dopiero początek sezonu i wszystko przed nami. Przedstawiamy pierwszych wyróżnionych zawodników.

Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej XXX kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali trzydziestą i zatem ostatnia kolejkę w sezonie 2016/2017. Zwycięzca rankingu Bartosz Gliński z Zielonych Żarek tym razem znów nie był najlepszym zawodnikiem w drużynie Zielonych Żarek ale na czele rankingu tylko kosmetyczne zmiany. Najlepsi liderzy zespołów to w drużynach, w których wyróżniono najmniej zawodników: a to są Zieloni Żarki, Amator Golce, LZS Mrzygłód tylko 7 zawodników. Na przeciwległym biegunie po 13 zawodników są Jedność Boronów, Piast Przyrów, ALD-Stradom Częstochowa, MLKS Woźniki. Przedstawiamy ostatnich wyróżnionych zawodników, liczba zwiększyła się po tych kolejkach o 7-ciu łącznie wynosi 235. Tylu w całym sezonie punktowało a właściwie zostało wyróżnionych za swą postawę na boisku przez szkoleniowców przeciwnika. Na koniec też klasyfikacja rankingu. To ostatni akord sezonu 2016/2017 a już dziś zapraszamy na kolejny 2017/2018.
Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej XXVIII i XXIX kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali dwudziestą ósmą i dwudziesta dziewiątą kolejkę a szósta i siódmą w rundzie decydującej o awansie i spadku w sezonie 2016/2017. Zwycięzca rankingu Bartosz Gliński z Zielonych Żarek tym razem znów nie był najlepszym zawodnikiem w drużynie Zielonych Żarek ale na czele rankingu status quo. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników, liczba zwiększyła się po tych kolejkach o 9-ciu i teraz wynosi 228.

Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej XXVII kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali dwudziestą siódmą kolejkę a piątą w rundzie decydującej o awansie i spadku w sezonie 2016/2017. Zwycięzca rankingu Bartosz Gliński z Zielonych Żarek tym razem nie był najlepszym zawodnikiem w drużynie Zielonych Żarek ale na czele rankingu status quo. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników, liczba zwiększyła się po dwudziestej siódmej kolejce o trzech i teraz wynosi 219.

Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej XXV i XXVI kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali dwudziestą piątą oraz dwudziestą szóstą kolejkę a trzecią i czwartą w rundzie decydującej o awansie i spadku w sezonie 2016/2017. Zwycięzca rankingu Bartosz Gliński z Zielonych Żarek nadal punktuje i powiększa przewagę nad drugim w klasyfikacji Łukaszem Krzyczmanikiem z Czarnych Starcza. Na trzeciej pozycji Bogusław Borowiec z zespołu lidera ligi okręgowej Sparty Lubliniec. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników, liczba zwiększyła się po dwudziestej pierwszej i dwudziestej drugiej kolejce o sześciu i teraz wynosi 216.

Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej XXIII i XXIV kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali dwudziestą trzecią oraz dwudziestą czwartą kolejkę a pierwszą i drugą w rundzie decydującej o awansie i spadku w sezonie 2016/2017. Lider Bartosz Gliński znów punktował i tym samym zapewnił sobie zwycięstwo w rankingu. Gratulujemy bardzo dobrej postawy i tak szybkiego rozstrzygnięcia Bartoszowi. Nadal na drugim miejscu w klasyfikacji jest Łukasz Krzyczmanik. Za nim kilku zawodników , którzy będą walczyć o podium. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników, liczba zwiększyła się po dwudziestej trzeciej i dwudziestej czwartej kolejce o trzynastu i teraz wynosi już 210.

Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej XXI i XXII kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali dwudziestą pierwszą oraz dwudziestą drugą kolejkę a szóstą i siódmą w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017. Na tym zakończyli pierwszy etap rozgrywek. Następne odbywać będą się w grupie mistrzowskiej i dwóch spadkowych. Lider Bartosz Gliński powiększył przewagę nad drugim w klasyfikacji Łukaszem Krzyczmanikiem. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników, liczba zwiększyła się po dwudziestej pierwszej i dwudziestej drugiej kolejce o dziewięciu i teraz wynosi 197.

Czytaj całość