Piłkarz Klasy Okręgowej


Piłkarz Klasy Okręgowej XI kolejka


W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali jedenastą kolejkę  w sezonie 2017/2018. Po jedenastu kolejkach na czele klasyfikacji nadal Tomziński Cezary z Olimpii Truskolasy. Za liderem Malczewski Przemysław z LZS Mrzygłód, a kolejni zawodnicy to : Glafik Krzysztof, Jura Adrian, Pasieka Tomasz. Wyróżniono kolejnych 7 nowych zawodników a w sumie już 92 piłkarzy.
Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników i czołówkę klasyfikacji po jedenastu kolejkach.

Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej IX i X kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali dziewiątą oraz dziesiątą kolejkę  w sezonie 2017/2018. Po dziesięciu kolejkach na czele klasyfikacji nadal Tomziński Cezary z Olimpii Truskolasy. Za liderem  nadal dwójka zawodników : Malczewski Przemysław i Glafik Krzysztof. Wyróżniono kolejnych 11 nowych zawodników a w sumie już 85 piłkarzy. Ciekawostką jest, że cztery drużyny nie otrzymały punktu dla zawodnika ponieważ mecze nie odbyły się. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników i czołówkę klasyfikacji po dziesięciu kolejkach.

Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej VII i VIII kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali siódmą oraz ósmą kolejkę  w sezonie 2017/2018. Po ośmiu kolejkach na czele klasyfikacji mamy nowego lidera – jest nim Tomziński Cezary z Olimpii Truskolasy. Za liderem dwójka zawodników: Malczewski Przemysław i Glafik Krzysztof. Wyróżniono już 74 piłkarzy. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników i czołówkę klasyfikacji po ośmiu kolejkach.

Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej V i VI kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali piątą oraz szóstą kolejkę  w sezonie 2017/2018. Po sześciu kolejkach na czele klasyfikacji dalej Malczewski Przemysław z LKS Mrzygłód ale dołączył do niego Tomziński Cezary z Olimpii Truskolasy. Za liderami dwójka zawodników : Glafik Krzysztof  i Kędzierski Grzegorz. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników i czołówkę klasyfikacji po sześciu kolejkach.

Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej IV kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali czwartą kolejkę  w sezonie 2017/2018. Po czterech kolejkach na czele klasyfikacji dalej Malczewski Przemysław z LKS Mrzygłód, który wyróżnił się w każdej dotychczasowej kolejce sezonu i prezentuje wysoka formę na początku sezonu. Za liderem piątka zawodników: Woldan Przemysław, Tomziński Cezary, Glafik Krzysztof, Bogucki Andrzej, Kędzierski Grzegorz. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników i czołówkę klasyfikacji po czterech kolejkach.
Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej III kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali trzecią kolejkę w sezonie 2017/2018. Po trzech kolejkach na czele klasyfikacji jest Malczewski Przemysław z LKS Mrzygłód, który wyróżnił się w każdej dotychczasowej kolejce sezonu. Za liderem są: Woldan Przemysław, Tomziński Cezary, Golda Sebastian, Glafik Krzysztof, Teodorczyk Mateusz, Bogucki Andrzej, Wróblewski Michał, Kędzierski Grzegorz, Gadecki Arnold, którzy zostali wyróżnieni w dwóch meczach. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników i czołówkę klasyfikacji.

Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej II kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali drugą kolejkę  w sezonie 2017/2018. Po dwóch kolejkach na czele klasyfikacji jest czterech zawodników : Woldan Przemysław, Tomziński Cezary, Malczewski Przemysław i Golda Sebastian, którzy zostali wyróżnieni w obu kolejkach. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników.

Czytaj całość