Piłkarz Klasy Okręgowej


Piłkarz Klasy Okręgowej XVIII kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali osiemnastą kolejkę a trzecią w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017, to była siódma kolejka rewanżowa w fazie pierwszej rywalizacji. Lider Bartosz Gliński i Łukasz Krzyczmanik znów punktowali, w klasyfikacji nadal bez zmian w czołówce. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników, liczba zwiększyła się po osiemnastej kolejce dziewięciu i teraz wynosi 179.

Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej XVII kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali siedemnastą kolejkę a drugą w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017, to była szósta kolejka rewanżowa w fazie pierwszej rywalizacji. Mamy mały poślizg ale już nadrabiamy zaległości. Czołowa trójka nadal bez zmian. Przedstawiamy wyróżnionych zawodników i czołówkę klasyfikacji po 17 kolejce, liczba wyróżnionych zawodników zwiększyła się po siedemnastej kolejce o trzech nowych i teraz wynosi 170.

Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej XVI kolejka

W częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali szesnastą kolejkę a pierwszą w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017, to była piata kolejka rewanżowa w fazie pierwszej rywalizacji. Po przerwaniu meczu Olimpia Huta Stara – Czarni Starcza, piłkarze dokończyli w środę 5 kwietnia mecz. Kilku zawodników zmieniło barwy klubowe i zdobywa teraz punkty w nowym zespole. Lider nie zwalnia tempa i cały czas zdobywa punkty prezentując wysoka formę na boisku. Za Bartoszem Glińskim – Łukasz Krzyczmanik na trzecim miejscu tez bez zmian – Cezary Tomziński. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników, liczba zwiększyła się po szesnastej kolejce o ośmiu i teraz wynosi 167.

Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej XV kolejka

logoW częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali piętnastą kolejkę w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017, to była czwarta kolejka rewanżowa w fazie pierwszej rywalizacji. To ostatnia kolejka tej jesieni, na boiska zawodnicy wracają dopiero w marcu 2017r. Po 15-ej kolejce zdecydowanym liderem klasyfikacji jest Bartosz Gliński, który tylko dwa razy nie punktował. Na drugim miejscu nadal Łukasz Krzyczmanik. Na trzecim miejscu już samodzielnie Cezary Tomziński. Tuż za podium dwójka zawodników: Adam Milczarek i Bogusław Borowiec. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników, liczba zwiększyła się po piętnastej kolejce aż o ośmiu i teraz wynosi 159.

Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej XIV kolejka

logoW częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali czternastą kolejkę w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017, to była trzecia kolejka rewanżowa w fazie pierwszej rywalizacji. Po 14 kolejce lider klasyfikacji Bartosz Gliński zwiększył jeszcze przewagę nad kolejnymi zawodnikami. Na drugim miejscu nadal Łukasz Krzyczmanik. Na trzecim miejscu pozostała trójka zawodników : Adam Milczarek, Cezary Tomziński i Bogusław Borowiec. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników, liczba zwiększyła się znów po czternastej kolejce o 4 i teraz wynosi 151.

Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej XIII kolejka

logoW częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali trzynastą kolejkę w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017, to była druga kolejka rewanżowa w fazie pierwszej rywalizacji. Po 13 kolejce Bartosz Gliński utrzymał pozycję lidera klasyfikacji. Na drugie miejsce wysunął się Łukasz Krzyczmanik. Na trzecim miejscu trójka zawodników: Adam Milczarek, Cezary Tomziński i Bogusław Borowiec. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników, liczba zwiększyła się znów po trzynastej kolejce o 4 i teraz wynosi 147.

Czytaj całość

Piłkarz Klasy Okręgowej XII kolejka

logoW częstochowskiej lidze okręgowej – Football Factory, piłkarze rozegrali dwunastą kolejkę w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017, to była pierwsza kolejka rewanżowa w fazie pierwszej rywalizacji. Po 12 kolejce Bartosz Gliński utrzymał pozycję lidera klasyfikacji. Na drugim miejscu jest Łukasz Krzyczmanik ,Adam Milczarek oraz Cezary Tomziński i Bogusław Borowiec, którzy dołączyli na wiceliderów rankingu. Przedstawiamy kolejnych wyróżnionych zawodników, liczba zwiększyła się znów po dwunastej kolejce o 7 i teraz wynosi 143.

Czytaj całość