Wykaz sędziów


Wykaz sędziów

Wykaz uprawnień sędziów głównych na sezon 2016/2017

  1. Kotyl Paulina I liga kobiet
  2. Kowalczyk Robert III liga
  3. Kuban Paweł IV liga

 

Klasa Okręgowa

  1. Barański Tomasz O
  2. Barczyk Jakub                                                          O
  3. Borek Bartosz                                                              O
  4. Białek Piotr O
  5. Dana Sergiusz O
  6. Fiszer Witold (Lubliniec) O
  7. Gawin Artur (Lubliniec) O
  8. Knop Krzysztof (Lubliniec) O
  9. Komański Mariusz O
  10. Kuczera Karol O
  11. Ludwikowski Łukasz O
  12. Makles Artur (Lubliniec) O
  13. Malinowski Lech O
  14. Malinowski Mateusz O
  15. Nowiński Marek (Lubliniec) O
  16. Pęczek Dariusz O
  17. Prauza Dariusz O
  18. Sierociński Konrad O
  19. Sikora Oskar  O
  20. Skoczylas Piotr                                                              O
  21. Sobierajski Marcin O
  22. Stępień Jacek O
  23. Stryjniak Mateusz O
  24. Szecówka Łukasz O
  25. Terlicki Paweł O
  26. Toborek Michał O
  27. Zakaszewski Dominik (Lubliniec) O
  28. Zroślak Piotr O

 

Klasa A

  1. Adamczyk Tomasz A
  2. Anzorge Damian A
  3. Bartelt Andrzej                                                A
  4. Bator Marcin A
  5. Będkowski Leszek A
  6. Cieślik Marcin A
  7. Cybulski Michał A
  8. Cyran Kamil A
  9. Dąbrowski Zenon A
  10. Drożdżyński Piotr A
  11. Dróżdż Błażej A
  12. Jarczok Dawid A
  13. Kisiel Patryk A
  14. Klimas Michał A
  15. Konecki Sławomir A
  16. Kuc Bartosz A
  17. Mikołajczyk Konrad A
  18. Morzyk Tomasz A
  19. Nowiński Rafał A
  20. Pazera Marcin A
  21. Piekarz Damian A
  22. Prubant Michał A
  23. Radkowski Damian A
  24. Rozpondek Sebastian A
  25. Skuza Piotr A
  26. Szereniewicz Dariusz A
  27. Świerczyński Krzysztof A
  28. Toborek Stanisław A
  29. Wasilewski Michał A
  30. Wolak Arkadiusz A
  31. Zroślak Michał A

 

Klasa B

  1. Barański Rafał B
  2. Barański Sławomir B
  3. Bąk Katarzyna B
  4. Brzozowicz Adam B
  5. Brzozowicz Arkadiusz B
  6. Całusiński Kamil B
  7. Cybulski Adrian                                                          B
  8. Dąbrowski Janusz B
  9. Gliński Krzysztof                               B
  10. Henel Bartosz B
  11. Jabłoński Łukasz B
  12. Janik Łukasz B
  13. Jankowski Sławomir B
  14. Lewandowski Bogusław B
  15. Łągiewka Mateusz B
  16. Matyja Piotr B
  17. Merenda Piotr B
  18. Michalak Mateusz B
  19. Pijor Krzysztof B
  20. Pluta Jakub B
  21. Podkarczemny Jacek B
  22. Prokop Andrzej B
  23. Purgal Piotr B
  24. Sieradzki Piotr B
  25. Sil Konrad B
  26. Sosnowski Jakub B
  27. Szczypior Marek B
  28. Tkacz Patrycja B
  29. Walczak Marcin B
  30. Wojtasiński Michał B
  31. Wroński Szymon B
  32. Zalewski Marian B
  33. Żelezik Zdzisław B

 

Klasa Grupy Młodzieżowe

  1. Białas Augustyn
  2. Budzowski Edward
  3. Dana Tadeusz
  4. Iskra Sławomir
  5. Kulij Jan
  6. Leśniak Tadeusz
  7. Rembielak Roman
  8. Surma Zenon
  9. Wawrzak Wacław
Czytaj całość