Aktualności


Reprezentacja Cz. O.Z.P.N. – POWOŁANIA NA KONSULTACJĘ U-11 (rocznik 2008)

Wydział Szkolenia Częstochowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej wraz z Trenerami Reprezentacji Częstochowskiego O.Z.P.N. U-11 rocznik 2008 przedstawia listę zawodników powołanych na konsultację, która odbędzie się w dniu 20.02.2019r. (środa) o godzinie 16.30 w hali sportowej w Konopiskach.

 

 

 

REPREZENTACJA CZOZPN U-11 (rocznik 2008) – KONSULTACJE

Przewodniczący Wydziału Szkolenia CzOZPN

Mirosław Sieja

Czytaj całość

Deklaracje PIT-11

Biuro Częstochowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej informuje o możliwości osobistego odbioru deklaracji podatkowych PIT-11 za rok 2018 w siedzibie CzOZPN w godzinach urzędowania do dnia 22.02.2019. Po tym terminie wszystkie PIT-y zostaną wysłane Pocztą Polską. Wszystkich zainteresowanych sędziów prosimy o kontakt z sekretariatem Związku.

pozdrawiam
Sabina Małolepsza
Sekretarz
Częstochowskiego Okręgowego
Związku Piłki Nożnej
telefon: 515-037-269
Czytaj całość

Rusza program „Sędzia klubowy”.

Celem programu jest ułatwienie obsady sędziowskiej na zawodach najmłodszych adeptów piłki nożnej oraz pozyskiwanie kandydatów na przyszłych sędziów związkowych. Pozwoli on również znacząco obniżyć koszty klubom z tytułu sędziowania zawodów grup młodzieżowych. Program skierowany jest dla obecnych i byłych zawodników oraz osób ściśle związanych z klubami, którzy aktywnie uczestniczą w ich życiu. Warunkiem koniecznym do bycia kandydatem na sędziego klubowego jest ukończone 18 lat oraz dobry stan zdrowia.
Kandydat na sędziego klubowego zostaje zgłoszony przez swój klub do właściwego Podokręgu biorąc pod uwagę swoją przynależność.

Powodów dla którego wprowadzamy program “Sędzia klubowy” jest kilka:

Czytaj całość

Rozliczanie delegacji sędziowskich – runda wiosenna

Informuję, że wzorem lat ubiegłych Kluby mogą powierzyć Związkowi obowiązek rozliczania delegacji sędziowskich. Zainteresowane tą formą pomocy Kluby prosimy o złożenie deklaracji wg. podanego wzoru do dnia 28 lutego br. Zasady rozliczania delegacji sędziowskich reguluje załączona do ogłoszenia uchwała nr 6/04/2018 Zarządu CzOZPN. Oczywiście wszędzie tam gdzie w treści zapisano rok 2018 należy przyjąć rok 2019.

Tabela ekwiwalentów

DEKLARACJA KLUBU DOTYCZĄCA ROZLICZANIA DELEGACJI SĘDZIOWSKICH

Uchwała Zarządu CzOZPN w sprawie ustalenia zasad rozliczania delegacji sędziowskich przez OZPN w Częstochowie

Grzegorz Derek
v-ce prezes ds. finansowych CzOZPN

Czytaj całość

XIX Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego – Galeria

Prezentujemy galerię z XIX Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego – zdjęcia autorstwa p. Grzegorza Kemusia

Czytaj całość

XIX Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Seniorów im. Marka Sztolcmana

XIX Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Seniorów im. Marka Sztolcmana o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu zakończyły się końcowym sukcesem Amatora Golce, który w starciu finałowym po dogrywce pokonał pierwszy zespół Olimpii Truskolasy.

Warto zwrócić uwagę, że podopieczni Tomasza Czoka w tym roku triumfowali już w trzecim turnieju halowym. 12 stycznia Amator triumfował w turnieju poświęconym tragicznie zmarłemu Michałowi Kobusowi a tydzień potem zwyciężył w prestiżowych XIX Mistrzostwach Gminy Wręczyca Wielka.

Honorowy patronat nad turniejem sprawował Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Częstochowie a nagrody wręczali członkowie Zarządu, Stanisław Wrzesiński oraz Wojciech Kowalik.

Czytaj całość

Rozgrywki młodzieżowe – dodatkowe zgłoszenia

Wydział Gier Częstochowskiego OZPN informuje, że dodatkowe zgłoszenia nowych drużyn do poszczególnych rozgrywek młodzieżowych na rundę wiosenną sezonu 2018/2019 będą przyjmowane do dnia 28 lutego 2019 roku. Powyższy termin obowiązuje również w przypadku wycofania drużyny lub zmiany kategorii wiekowej. Nie dotrzymanie w/w terminu może skutkować karami finansowymi zgodnymi z Załącznikiem do Regulaminu Rozgrywek.

Czytaj całość