Aktualności


NOWA TABELA EKWIWALENTÓW OBOWIĄZUJĄCA OD 01.10.2019r

26 września br. opublikowano w Dzienniku Ustaw treść ustawy nowelizującej przepisy dotyczące podatku dochodowego od osób fizycznych. 1 października 2019 roku zostanie obniżona stawka podatku PIT z 18 do 17 proc. i zostaną podwyższone koszty uzyskania przychodów.

Z uwagi na zmianę wysokości podatku przedstawiamy nową tabelę ekwiwalentów obowiązującą o dnia 1.10.2019r, w związku z tym na rachunkach, które posiadają sędziowie proszę skreślić stawkę 18% i własnoręcznie wpisać 17% jednocześnie parafując korektę.

Tabela opłat sędziowskich jesień ‘2019

rachunek sędziego zbiorczy A4 2019

Czytaj całość

Rachunki sędziowskie za wrzesień ‘2019

Rachunki sędziowskie, za miesiąc wrzesień łącznie z rachunkiem zbiorczym, dostarczmy osobiście lub listownie do 04.10.2019r. Wynagrodzenie zostanie wypłacone do 11.10.2019r.

 

pozdrawiam
Sabina Małolepsza
Sekretarz
Częstochowskiego Okręgowego
Związku Piłki Nożnej
telefon: 515-037-269

 

Czytaj całość

XX Turniej Piłki Nożnej Akademia Cup 2019 im. Alfreda Potrawy

Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy zaprasza do udziału w XX Turnieju Piłki Nożnej AKADEMIA CUP 2019 im. Alfreda Potrawy. Tegoroczne rozgrywki odbędą się w nowoczesnym całorocznym obiekcie piłkarskim SMS Arena Tychy (www.smsarenatychy.pl)! Informacje szczegółowe, Regulamin oraz zapisy dostępne są na stronie internetowej: https://bit.ly/2c8jroK

XX Turniej Piłki Nożnej Akademia Cup 2019 im. Alfreda Potrawy w skrócie:

I. KATEGORIE WIEKOWE:
– dnia: 16.11.2019 roku – zawodnicy rocznika – 2013
– dnia: 23.11.2019 roku – zawodnicy rocznika – 2012
– dnia: 30.11.2019 roku – zawodnicy rocznika – 2011
– dnia: 01.12.2019 roku – zawodnicy rocznika – 2010
– dnia: 07.12.2019 roku – zawodnicy rocznika – 2009
– dnia: 08.12.2019 roku – zawodnicy rocznika – 2008
– dnia: 14.12.2019 roku – zawodnicy rocznika – 2007
Rozpoczęcie turniejów o godz. 8.00 planowane zakończenie ok. godz. 13.30

II. MIEJSCE ROZGRYWEK: SMS Arena Tychy (Tychy, ul. Oświęcimska 51), 2 boiska o nawierzchni sztucznej w hali łukowej.

III. Wpisowe 350,00 zł / drużyna (około 120 min gry, nagrody, medale, ciepły posiłek, profesjonalni sędziowie i obsługa medyczna).

IV. ZAPISY i SZCZEGÓŁY: https://bit.ly/2c8jroK

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu:
Tel. 790-706-149
E-mail: b.rdzanek@akademiagkstychy.pl

Czytaj całość

POWOŁANIA NA II MEMORIAŁ KRZYSZTOFA SEWERYNA – ROCZNIK 2009

POWOŁANIA NA  II MEMORIAŁ KRZYSZTOFA SEWERYNA – ROCZNIK 2009

1. DOMINIK CZEREMSKI – RAKÓW CZĘSTOCHOWA
2. IGNACY  ROSIAK  – RAKÓW CZĘSTOCHOWA
3. DOMINIK LIBERDA  – RAKÓW CZĘSTOCHOWA
4. FILIP PRZEPIÓRKOWSKI  – RAKÓW CZĘSTOCHOWA
5. MAKSYM PLUTA  – RAKÓW CZĘSTOCHOWA
6. DAWID KASPERCZYK  – RAKÓW CZĘSTOCHOWA
7. OSKAR WRZALIK  – RAKÓW CZĘSTOCHOWA
8. DAWID PYTEL  – RAKÓW CZĘSTOCHOWA
9. IGOR SIUDA – SKRA CZĘSTOCHOWA
10. TYMON RADOMSKI  – SKRA CZĘSTOCHOWA
11. HUBERT MUSIAŁ  – SKRA CZĘSTOCHOWA
12. DAWID MALCZEWSKI  – SKRA CZĘSTOCHOWA

ZBIÓRKA :  8 WRZEŚNIA 2019,  7:45 – PODOKRĘG PIŁKI NOŻNEJ CZĘSTOCHOWA – UL. KOPERNIKA 10/12
WYJAZD : 8:00
POWRÓT : 15:00
Turniej zostanie rozegrany w dniu 8 września 2019 (niedziela) na obiekcie MOSiR Piekary Śląskie przy ul. Olimpijskiej 3 w Piekarach Śląskich, w godzinach 9:00-13:00.

Zawodnicy mają mieć ze sobą : buty na sztuczną i naturalną nawierzchnie,  posiadać aktualne badania lekarskie, własne ubezpieczenie oraz dokument tożsamości (legitymacja, dowód, paszport).

Trenerzy prowadzący :

Michał Jelonek 509 893 116
Oskar Sikora 693 813 633
Andrzej Cieślak

Czytaj całość

Rachunki sędziowskie za sierpień ‘2019

Rachunki sędziowskie, za miesiąc sierpień łącznie z rachunkiem zbiorczym, dostarczmy osobiście lub listownie do 06.09.2019r. Wynagrodzenie zostanie wypłacone do 13.09.2019r

Zerowy PIT – ulga bez PIT dla młodych do 26 roku!

Od 1 sierpnia 2019 r. obowiązuje zwolnienie z opodatkowania wynagrodzeń osób do ukończenia 26 r.ż. Zasady korzystania z zerowego PIT dla młodych osób są korzystne dla zatrudnionych na umowie o pracę, pracę nakładczą i zlecenie. Nie wszystkie wynagrodzenia i przychody objęte są zwolnieniem. Jeżeli chodzi o sędziowanie, to jest to działalność wykonywana osobiście i nie kwalifikuje się do stosowania tej ulgi. Dlatego też końca roku 2019r. CzOZPN stosuje stare zasady rozliczania. W międzyczasie wyślemy zapytanie do Krajowej Informacji Skarbowej w tym temacie, a po uzyskaniu stosownej informacji niezwłocznie poinformujemy zainteresowane strony.

pozdrawiam
Sabina Małolepsza
Sekretarz
Częstochowskiego Okręgowego
Związku Piłki Nożnej
telefon: 515-037-269

 

Czytaj całość

Lista zawodników powołanych na konsultacje selekcyjną zawodników z rocznika 2009 U11

Częstochowski Podokręg Piłki Nożnej wraz z Trenerami Kadry przedstawia listę zawodników z rocznika 2009 U11 powołanych na konsultację selekcyjną w dn. 02.09.2019 (poniedziałek) w Konopiskach. Konsultacja jest etapem w przygotowaniach przed Memoriałem Krzysztofa Seweryna.

Godz.: 17:00-19:00
Zbiórka.: 16:45
Miejsce : Konopiska, ul. Sportowa 60

Zawodnicy mają mieć ze sobą cały sprzęt treningowy tzn.: buty na naturalną nawierzchnie, ubranie odpowiednie do pogody, posiadać aktualne badania lekarskie, własne ubezpieczenie oraz dokument tożsamości (legitymacja, dowód, paszport)

Trenerzy prowadzący :

Michał Jelonek 509 893 116
Oskar Sikora 693 813 633
Andrzej Cieślak

W razie jakichkolwiek pytań lub braku możliwości przybycia prosimy o poinformowanie Trenerów najpóźniej do 30.08.2019. Poinformowanie w odpowiednim czasie pozwoli na powołanie kolejnych zawodników.

konsultacje 2009 KONOPISKA

Czytaj całość

Lista klubów, które złożyły deklaracje rozliczania delegacji sędziowskich runda jesień 2019′

Poniżej lista Klubów które złożyły do CzOZPN deklarację dot. rozliczania delegacji sędziowskich w rundzie jesiennej 2019′

Przypominam wszystkim sędziom, że przyjmowane są rachunki tylko i wyłącznie Klubów podanych niżej:

 

KLASA OKRĘGOWA

  1. AMATOR GOLCE
  2. GMINA KŁOMNICE
  3. GROM Cykarzew
  4. LISWARTA KRZEPICE
  5. OLIMPIA TRUSKOLASY
  6. LKS ZIELONI Żarki
  7. PANKI
  8. PIAST PRZYRÓW
  9. POGOŃ KAMYK
  10. STRADOM CZĘSTOCHOWA
  11. UNIA KALETY
  12. UNIA Rędziny
  13. WARTA MSTÓW

KLASA A

  1. AJAKS Częstochowa
  2. BIAŁA GWIAZDA Krasice
  3. BŁĘKITNI Libidza
  4. CZARNI Starcza
  5. GROM Miedźno
  6. JURA Niegowa
  7. KOTOWICE
  8. KMICIC Kruszyna
  9. LISWARTA Popów
  10. LOT Konopiska
  11. LOTNIK Kościelec
  12. MRZYGŁÓD
  13. NAPRZÓD Ostrowy
  14. OLIMPIA Huta Stara
  15. ORKAN Rzerzęczyce
  16. ORZEŁ Kiedrzyn
  17. PILICA Koniecpol
  18. PŁOMIEŃ Czarny Las
  19. SOKÓŁ Olsztyn
  20. SOKÓŁ Wręczyca
  21. SPARTA Nowa Wieś
  22. SPARTA Szczekociny
  23. UNIA Masłońskie
  24. ZŁOTY Potok
  25. KS START Soborzyce

Klasa B

  1. DĄBROWIANKA Dąbrowa Zielona
  2. GROM Poczesna
  3. ISKRA Mokrzesz
  4. JUNIOR Szarlejka
  5. LELOVIA Lelów
  6. MAŁA PANEW Cynków
  7. MARATON Waleńczów
  8. METAL Rzeki Wielkie
  9. ORLIK Blachownia
  10. ORŁY Kusięta
  11. PIAST Lubojna
  12. PŁOMIEŃ Borowe
  13. PŁOMIEŃ Częstochowa
  14. PŁOMIEŃ Lgota Mała
  15. POLONIA-UNIA Widzów
  16. WARTA Myszków
  17. ZNICZ Kłobuck ( Klasa B, gr I;  III Liga Wojewódzka C1, gr 2; III Liga Wojewódzka D2, gr 2; I Liga Okręgowa E1, gr III; Żak F1, gr IV)

 

  1. AKADEMIA SPORTU Garnek
  2. AKADEMIA SPORTOWA Lubliniec
  3. JURAJSKIE WILKI Częstochowa
  4. FAIR PLAY Koziegłowy
  5. UKS Beniaminek
  6. UKS RAKÓW Częstochowa
  7. SKRA Częstochowa 
  8. STOWARZYSZENIE SPORTOWA Częstochowa
Czytaj całość