Aktualności


Komunikat Wydziału Gier CzOZPN

Wydział Gier Częstochowskiego OZPN informuje o wyznaczeniu nowych terminów tj. 6.05.2017r. godz. 17:30 dla następujących zawodów w Klasie Okręgowej odwołanych z dnia 29.04.2017r.:

Grupa I
WARTA Mstów – LISWARTA Popów
VICTORIA Częstochowa – POGOŃ Kamyk
LOTNIK Kościelec – STRADOM Częstochowa

Grupa II
SIERAKÓW Śląski – OLIMPIA Huta Stara
LISWARTA Lisów – ZIELONI Żarki
JEDNOŚĆ Boronów – CZARNI Starcza

SPARTA Lubliniec – LZS MRZYGŁÓD

Czytaj całość

Majówka

Informujemy , że w dniach od 1 maja do 3 maja biuro Cz.OZPN będzie nieczynne !

Czytaj całość

Kartki do opłaty:

Kartki do opłaty:

Przypominamy , że kartki opłacone w piątek lub przed meczem należy przesłać potwierdzenie wpłaty na czestozpn@o2.pl ponieważ pieniądze otrzymujemy w poniedziałek, należy więc potwierdzić , że kartki są opłacone przed meczem!

AKTUALNE KARY

DATA OTRZYMANIA KARTKI KLASA ROZGRYWKOWA NAZWA KLUBU IMIĘ NAZWISKO ZAWODNIKA ILOŚĆ ŻÓŁTYCH KARTEK KWOTA DO OPŁACENIA W

ZŁOTYCH

15.04.2017r. KLASA A GR.2 WARTA ZAWADA MARIUSZ BUGAJ 3 50
15.04.2017r. KLASA A GR.2 SPARTA SIEDLEC DUŻY KACPER CHŁĄDZYŃSKI 3 50
08.04.2017r. KLASA A GR.2 JURA NIEGOWA MARCIN KOŁACZ 3 50

 

Sekretarz Cz.OZPN Magdalena Zimoń

Czytaj całość

Lista Klubów opłacających mecze sędziowskie!

Poniżej lista Klubów które opłaciły mecze, lista zaktualizowana na dzień 19.04.2017r.
Przypominam wszystkim sędziom że przyjmowane są rachunki tylko i wyłącznie Klubów podanych niżej:

  1. Płomień Przystajń
  2. Sokół Olsztyn
  3. Piast Przyrów
  4. Panki
  5. Grom Miedźno
  6. Orlik Blachownia
  7. Unia Rędziny
  8. Kmicic Kruszyna
  9. Liswarta Krzepice
  10. Orkan Rzerzęczyce
  11. Lot Konopiska
  12. Oksza Łobodno
  13. Czarni Starcza
  14. Sokół Wręczyca
  15. Pogoń Kamyk
  16. Olimpia Huta Stara
  17. Mrzygłód
  18. Olimpia Truskolasy
  19. Sparta Szczekociny
  20. Warta Mstów
  21. Błękitni Libidza
  22. Naprzód Ostrowy
  23. Gmina Kłomnice
  24. Mała Panew Cynków
  25. Amator Golce
  26. Płomień Borowe
  27. Grom Cykarzew
  28. Biała Gwiazda Krasice
  29. Beniaminek
  30. Ajaks Częstochowa
  31. Maraton Waleńczów
  32. Sparta Nowa Wieś
  33. Znicz Kłobuck
  34. Fair Play Koziegłowy
  35. UKS Akademia Sportu Kłobuck-Przystajń
  36. Skra Cz-wa
  37. Lotnik Kościelec
  38. Sparta Lubliniec
  39. UKS Raków Cz-wa
  40. Liswarta Popów
  41. Jurajskie Wilki
  42. UKS Sokół Wręczyca
  43. Junior Szarlejka
  44. Unia Masłońskie
  45. Płomień Lgota Mała
  46. Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
  47. Stradom Częstochowa
  48. Metal Rzeki Wielkie
  49. Akademia Sportowa Lubliniec
  50. Orły Kusięta
  51. Złoty Potok
  52. Kotowice
  53. Polonia Unia Widzów
  54. Lelovia
  55. Dąbrowianka
Czytaj całość

Ogłoszenie wyników Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Delegatów Cz.OZPN

W dniu 27.04.2017r. odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Delegatów   Artur Szymczyk wygrał ponowne wybory na Prezesa Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Częstochowie.

Artur Szymczyk otrzymał 46 głosów, a Rober Załęski 42 głosy.

Przypomnijmy, że wybory były przeprowadzone ponownie po roku od rozpoczęcia nowej kadencji władz OZPN-u.

Poprzednie wybory zostały unieważnione przez sąd, po tym jak zastrzeżenia do ich przebiegu zgłosił w prokuraturze Rober Załęski.

Czytaj całość

Komunikat Wydziału Gier Podokręgu Częstochowa – AKTUALIZACJA!!!

Wydział Gier Podokręgu Częstochowa informuje, że wszystkie mecze klasy A i B oraz w rozgrywkach młodzieżowych prowadzonych przez Podokręg Częstochowa zostają odwołane!!!
Jednocześnie informujemy, że jeżeli kluby dojdą do porozumienia to mecz można rozegrać po wcześniejszym poinformowaniu Wydziału Gier Podokręgu Częstochowa.
Czytaj całość

Komunikat Wydziału Gier CzOZPN

Wydział Gier Częstochowskiego OZPN informuje o wyznaczeniu nowych terminów dla nieodbytych zawodów z dnia 22/23.04.2017r. w rozgrywkach juniorskich:

Junior Starszy: nowy termin – 24.05.2107r. godz. 17:30 /środa/

Junior Młodszy III Liga: nowy termin – 24.05.2107r. godz. 17:30 /środa/

Junior Młodszy grupa I i II: nowy termin – 15.06.2107r. godz. 17:00 /czwartek/

Czytaj całość